Kahlúa heeft alwéér een slechte huid.
Wij hebben een super DA maar deze weigert te testen omdat hij eerst wil dat we haar 8 weken op dure kip-rijst brokken zet. ze krijgt KVV en heeft het hele jaar nergens last van, tot de maand juni, juli, dan begint het. Het is onmogelijk met haar te lopen want ze schuurt tijdens het wandelen haar lippen kapot, door de zon komt het niet, want voor dat de zon begon te schijnen begon het al onrustig te worden.
Ik heb van iemand de tip gekregen naar een goede DA, Wilfried Basteijns, deze is alleen helaas op vakantie, net als vorig jaar, toen hij terug kwam was Kahlúa haar huis weer normaal.
Weet iemand een goede dierenarts (dermatologie) ?
Liefst omgeving Brabant/Limburg.
Kahlúa heeft er écht veel last van, piept, is lusteloos, heeft veel pijn en krast alles open tot bloedens aan toe (lip, oksels, buik) Ik ga niet terug naar mijn eigen DA om vervolgens weer hetzelfde zalfje te krijgen dat niet helpt.
Ik hoop echt dat iemand kan helpen want het is verschrikkelijk haar zo te zien.
Op de foto's is het beginnend, onder haar vacht zitten allemaal bultjes wat ze binnenkort ook open krabt






Reageren









