Gedroogd voetjes

4 reacties

Sam

1 juli 2015, 08:53

Ik heb twee rotweilers een reu en een teef.en ik heb twee vragen 

1.mijn teef is 2 jaar oud en wordt niet loops (de laatste keer 7 maanden geleden) wat kan ik doen om haar te stimuleren?

2.mijn reu heeft gedroogde voetjes wat kan ik het beste gebruiken?

Mvg

Sam

Hettie & Charlii

1 juli 2015, 09:00

Voor mijn hond gebruik ik voetspray van Beaphar, kun je krijgen bij de dierenspeciaalzaken. Ik zit ook op de loopsheid van mijn teefje te wachten, maar het komt als het komt. Waarom zou je de hormoonhuishouding willen stimuleren bij deze temperaturen. Komt vanzelf hoor!

s@nt@

1 juli 2015, 09:06

Hier ook de voetzolen spray van beaphar.

Die loopsheid vraag snap ik niet helemaal. Dat komt toch vanzelf?
Waarom zou je het willen stimuleren?

Loesje

1 juli 2015, 10:26
" Ik heb twee rotweilers een reu en een teef.en ik heb twee vragen 
1.mijn teef is 2 jaar oud en wordt niet loops (de laatste keer 7 maanden geleden) wat kan ik doen om haar te stimuleren?
2.mijn reu heeft gedroogde voetjes wat kan ik het beste gebruiken?
Mvg
Sam "

ad 1. de natuur zal zijn gang gaan. Heb je een bepaalde reden, dat je de loopsheid wil stimuleren? Wil je de teef laten dekken door je reu? Als dat zo is, heb je dan verplichte testen gedaan met goede uitslagen van zowel de teef als de reu betreffende HD en ED en voldoen beide ouders aan de karaktereisen zoals in de rasomschrijving staat? Hebben beide ouders de verplichte gedragstest goed doorlopen?

https://www.rottweiler.network/pages/70/verenigingsfokreglement-vfr/

ad 2. http://dier-en-natuur.infonu.nl/huisdieren/117708-gezondheid-hond-voeten.html

Anoniem (gast)

16 juli 2015, 18:10

Beaphar is een aanrader, zit Tea Tree in, helpt ook bij kapotte voetzooltjes!!

Lees ook

^