Rode draken op vakantie geweest

12 reacties

Luan en Lenne

21 juni 2015, 22:06

Hoi allemaal,

Helaas komt er vandaag een einde aan twee heerlijke weken vrij geweest. We zijn een week naar Fussen geweest, in Zuid-Duitsland bij de Oostenrijkse grens. Een prachtig gebied en een aanrader voor iedereen die van wandelen en zwemmmen houdt. Ook zijn we nog een week in NL geweest, in Twente in een prachtig huisje met omheinde tuin.

We wilden jullie graag laten meegenieten van de beelden:

Het begon de dag na aankomst met prachtig weer ~30 graden en we hebben heerlijk gezwommen op een prachtige plek (mijn vriend liet mij eerst het water  testen voordat hij erbij kwam en maakte dit filmpje). Luan dacht in eerste instantie dat ik verdronk volgens mij maar toen hij doorhad dat ik wel bleef drijven was zijn balletje toch een stuk belangrijker

 

De dagen erna zijn we in de bergen en de heuvels geweest, in bossen en op weides. Hieronder een selectie van foto's :)

 

de laatste week in NL heb ik minder foto's gemaakt maar wel een heel leuk filmpje van de tuin bij ons huisje. 's ochtends gooide ik de terrasdeuren open en konden de hondjes heerlijk zelf spelen en zich vermaken terwijl wij ontbeten. Ideaal.

 

Zaterdag zijn we thuisgekomen en moest Lenne meteen weer aan de bak met gehoorzaamheid. Morgen gaan mijn vriend en ik weer aan het werk en mag Luan 's avonds ook weer aan de slag op jachttraining.

Kim

21 juni 2015, 23:10 3 doggies

Zo te zien hebben jullie een top vakantie gehad!

En wat is Lenne een knappe meid geworden. Luan ook hoor haha. Prachtige foto`s. foto 13 is mijn favorite vind dat echt een super mooie foto.

Kees

22 juni 2015, 09:30 3 doggies

Oh dat ziet er gezellig uit! Heerlijk dat zwemmen samen!

Monique

22 juni 2015, 09:52 3 doggies

Ik ken de streek,daar is het zeker mooi.

Lekker genoten zo te zien,mooie foto's!

Manon, Silver Sky&Malaika

22 juni 2015, 10:58 3 doggies

Wat een prachtige foto's, zo te zien een top vakantie

En leuk zo samen zwemmen

Hettie & Charlii

22 juni 2015, 12:28 3 doggies

Even een vraagje. Ik ken het gebied goed en zou er dolgraag volgend jaar met Charlii naar toe gaan. Maar het is best een eind rijden. Hoe deden jullie dat??

Monique

22 juni 2015, 12:44 3 doggies

Kan je in 1 dag naar toe rijden,vanuit Tilburg een uurtje of 7.

Of je neemt een gezellig overnachtigshotel,ik kon zelfs altijd met mijn engelse staffords in duitse hotels terrecht.

Hettie & Charlii

22 juni 2015, 13:38 3 doggies
" Kan je in 1 dag naar toe rijden,vanuit Tilburg een uurtje of 7.
Of je neemt een gezellig overnachtigshotel,ik kon zelfs altijd met mijn engelse staffords in duitse hotels terrecht. "

 Oké, dank voor de tip! Ik weet dat Charlii het in principe 2x 3 uur reizen op een dag kan volhouden. Overnachten is zeker een mogelijkheid, het barst van de leuke hotelletjes! 

IN

22 juni 2015, 17:18 3 doggies

Super dat jullie allemaal zo een goede en leuke vakantie hadden,je kunt het zien aan de foto's en filmpje heerlijk om zo te kunnen genieten.
De rode draken zijn echt heel mooi :-D

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

23 juni 2015, 02:00 3 doggies

Zeker een mooie vakantieplek.  Jullie en de hondjes zullen genoten hebben :-)  En wat spelen ze leuk in jullie tuin

Luan en Lenne schreef het onderwerp

26 juni 2015, 22:09
" Even een vraagje. Ik ken het gebied goed en zou er dolgraag volgend jaar met Charlii naar toe gaan. Maar het is best een eind rijden. Hoe deden jullie dat?? "

 Het was ongeveer 7,5 uur rijden zonder file. We hebben het gewoon in 1 keer gereden maar mijn vriend en ik hebben allebei een rijbewijs. 's ochtends vroeg weggegaan, hondjes eerst uitgelaten. Elke twee uur stoppen en wisselen en twee keer een wat langere break om de hondjes uit te laten.

Ze zijn hier gewend om mee te gaan in de auto, ook op langere stukken. Vorig jaar zijn we in 1 dag naar Italie gereden (dat was alleen met Luan). Ze leggen zich erbij neer. Ze weten al wat er gaat gebeuren als ze ons alles zien inpakken en lijken wel te weten dat er een leuk vervolg komt na de lange reis. 

Luan en Lenne schreef het onderwerp

26 juni 2015, 22:14
" Zeker een mooie vakantieplek.  Jullie en de hondjes zullen genoten hebben :-)  En wat spelen ze leuk in jullie tuin "

 Ja die tuin was echt helemaal super, echt een heerlijk plekje in Holten (Twente). Ook een super huisje, gezellig met twee personen maar beneden was nog een extra woonkamer en nog drie extra slaapkamers waardoor er 10 man in kon. En de eigenaren hebben zelf 4 goldens waar ze ook mee fokken dus het zijn wel echt hondenliefhebbers, ze hebben ook geen max op het aantal honden wat langskomt :)

 

http://www.lukkensveld.nl/heideweg21/index.html

Hettie & Charlii

26 juni 2015, 22:17 3 doggies
"  Het was ongeveer 7,5 uur rijden zonder file. We hebben het gewoon in 1 keer gereden maar mijn vriend en ik hebben allebei een rijbewijs. 's ochtends vroeg weggegaan, hondjes eerst uitgelaten. Elke twee uur stoppen en wisselen en twee keer een wat langere break om de hondjes uit te laten.
Ze zijn hier gewend om mee te gaan in de auto, ook op langere stukken. Vorig jaar zijn we in 1 dag naar Italie gereden (dat was alleen met Luan). Ze leggen zich erbij neer. Ze weten al wat er gaat gebeuren als ze ons alles zien inpakken en lijken wel te weten dat er een leuk vervolg komt na de lange reis.  "

 Leuk hoor, dat dat zo goed lukt op vakantie! Mooie foto's, krijg nou al zin...

^