roman en kyra

11 reacties

monique

31 mei 2015, 18:28

Dag lieve mop het ga je goed, doe Roman Solo en Sasja een dikke knuf geven van ons.

Bulleke

31 mei 2015, 19:00

Heel veel sterkte nu en de komende tijd.

Isalinde

31 mei 2015, 21:22

Heel veel sterkte gewenst in deze verdrietige tijd. 

monique schreef het onderwerp

31 mei 2015, 22:42

we wisten al 4 weken geleden dat ze in haar reserve tijd zat, kanker aan haar tepels , maar we hebben er vrede mee, in de 9 jaar met onze 2 en uiteindelijk 3 honden dat we hier wonen is deze generatie toen we hier kwamen nu afgesloten, alle 3 zijn ze er niet meer.

we gaan verder, maar onze 2 herplaatsers die er nu zijn, die krijgen een mooi leven bij ons. 

voor ons geen pup meer, de liefde die we van onze herplaatsers hebben gekregen, en nu nog van de overgebleven 2 krijgen is onbetaalbaar .

Dobrygoedgekeurde fokker

1 juni 2015, 20:44

sterkte Monique,

 

je schrijft heel liefdevol over je honden, ze hebben vast een heel gelukkig leven bij je gehad. Wat zal je ze missen.

Heel veel sterkte gewenst Monique.  Dat we eens afscheid moeten nemen is moeilijk en geeft zo'n machteloos gevoel...

 

Daarom is het zo belangrijk om wel te geven wanneer het kan, wanneer ze er zijn en je nodig hebben...  Troost gewenst in wat je voor de herplaatsertjes betekent.

Laat een berichtje achter

Een paar woorden betekenen veel.

Al lid? Log in · Huisregels

Lees ook

^