Als ik wat stressy ben ga ik eten óf geld uit geven. Aangezien het eten momenteel zo'n beetje mijn neus uit komt, ben ik maar nutteloos geld uit gaan geven (alsof ik het niet beter kan besteden..) Afijn, de Podjes hebben nieuwe tuigjes gehad! Ze waren echt super goed afgeprijsd bij een webshop die ik voorheen niet kende. Was van alles ook wel de laatste, dus nét geluk gehad.

Mik en Luukje een matchend jongetje/meisje tuig (wat een ellende, denkt Luuk, en.. oeps, het tuigje van Mik is wel héél roze!)
En Wisje een lila tuigje met bloemetjes (I know, het lijkt een beetje alsof ze een onderbroek om haar borst heeft, hihi)
Ben er super blij mee, wat gezellige, kleurrijke zomertuigjes :) Vooral Luuk vind ik een échte gentleman zo in zijn nieuwe tuig! Ik vrees dat ik de teefjes van hem af moet gaan slaan.. ;)


Reageren
Dit heeft zich geloond !!!!!!!!!!









