Niemand??
Nee, bij mijn eerste hond is het probleemloos verlopen.
Was wel een redlijk grote hond (27kilo)
MIjn oudste hond heeft een anaalklieroperatie gehad,hetzelfde verhaal.
Zij had geen last dat er ontlasting uitviel maar ik merkte wel dat ze het moeilijker kon persen in het begin.
Die sluitspier werkt nog niet zoals het moet,het is nog maar 4 weken geleden,is niet niks,geef het nog even de tijd.
Ik heb een redelijke kleine hond 15 kg met haar is het helemaal goed gekomen.
Tuurlijk, geven we het nog tijd :-).
Ze heeft idd ook moeite met het persen en dat er nadien nog een klodder aan blijft hangen wat ze er niet afgeknepen krijgt ;-)
ze is 7 kilo dus echt wel een kleintje. We hopen natuurlijk dat het weer helemaal goed komt maar soms zakt de moed me wel eens in de schoenen. Zeker als er dan weer eens iemand door heeft gelopen of er in gaat zitten :-(.
Dat ken ik, het niet volledig kunnen uitpersen,ik denk dat het wel goed komt maar het kan makkelijk nog een paar maanden duren. Is niet niks zo'n anaalklieroperatie.
Ik hoop voor je dat het vlug goedkomt.
Hoe lang heeft het bij jullie geduurd voor dat het persen weer goed ging? Nu dat is eigenlijk wel mijn laatste zorg maar elke dag poep in mijn huis is echt wel vreselijk. Er zit ook gewoon nog totaal geen verbetering in.
Ik denk toch een maand of 3 maar ze verloor nooit geen poep,ze moest toch altijd persen,alleen dat ging moeilijker om het eruit geperst te krijgen.
Ik zou toch even serieus met de da gaan praten,snap dat je,je zorgen maakt.
Wat denk jij ervan?