Hallo Hp Leden,
Het is bijna twee jaar geleden dat ik hier voor het laatst actief was en ondertussen heeft er wel het een en ander plaatsgevonden.
Mijn paard in het profiel is oktober 2013 op 4,5 jarige leeftijd overleden en vorige week dinsdag 5 mei op bevrijdingsdag is mijn kruising oudduitse herder Zina overleden. Voortbordurend op dit laatste feit berust ook mijn vraag.
Zina en Djenna zijn dik 10 jaar samen geweest en nu Zina er niet meer is heb ik Djenna en Tiamo nog. Nu heb ik zitten nadenken wat als dan...........Djenna komt te overlijden? Tiamo is erg afhankelijk van een andere hond en momenteel merk ik nog niets aan hem omdat Djenna er is.
Ik heb zitten orienteren wat als Djenna ooit weg komt te vallen....Omdat ik een ontzettend goede band had met Zina wil ik in de toekomst graag weer zo'n hond...... in de vorm van een Hollandse Herder kort of lang haar.
Nu wil ik absoluut niet aan een pup beginnen in de toekomst via Mp of dergelijke sites. Ik wil een pup van een erkende fokker met alle testen erbij die nodig zijn.
Na wat rond geneusd te hebben kom ik tot de conclusie dat fokkers van de lamgharige hollandse herder af en toe een nestje fokken en er als voorbeeld genomen pas volgend jaar 2016 een nestje gepland staat. Uiteraard prijs ik dit de lucht in dat het teefje niet continu belast word en er met respect gefokt word. Echter vraag ik mij af hoe gaat eea in zn werk en hoe kan ik ervoor zorgen dat ik in aanmerking kom voor een pup dan tegen die tijd?
Ik wil niet nu al een pup reserveren terwijl ik geeneens weet hoe oud Djenna word ( hoop natuurlijk dat ze nog lang bij ons blijft) aan de andere kant wil ik niet dat Tiamo bijv een jaar alleen blijft met alle gevolgen van dien.
Ik ben puur en alleen aan het brainstormen over wat als dan.......Hoe hebben mede Hp leden dit aangepakt toen hun maatje kwam te overlijden en er nog eentje alleen over bleef?
Mocht er iets niet duidelijk zijn in mijn openingspost vraag gerust zodat ik dit kan verduidelijken.
Ik wil nl niet aan een pup beginnen zolang Djenna nog onder ons is...... hiervoor is zij te oud en kan dit niet meer aan. De aandacht moet nu naar Tiamo en Djenna gaan en niet naar een nieuwe spruit.
Alvast bedankt voor jullie reacties!



Reageren













