Wat ben ik blij met het hondenforum en de reacties die we altijd krijgen op onze vragen. Hier wil ik graag nog een keer gebruik van maken.
Senna (bijna 7 maanden) bijt vaak in de riem. Vooral aan het einde van de wandeling. Wij denken zelf dat ze dan overprikkeld is. Als ze dit doet, staan we altijd stil en draaien we onze rug naar haar toe. We geven haar dan geen aandacht en wachten totdat ze stopt. Dan pas lopen we door. Als ze het dan weer doet, herhalen we precies hetzelfde.
Helaas werkt dit meer. Als we de manier hierboven toepassen, gaat ze tegen ons opspringen. Als we er dan iets van zeggen, gaat ze blaffen/grommen en des te meer bijten in de riem. Tevens kwispelt ze erbij.
We hebben haar ook oefeningen laten doen met snoepjes als afleiding. De ene keer gaat het goed en de andere keer heeft dit ook totaal geen effect.
Heeft iemand nog tips die wij kunnen toepassen?


Reageren










