Pompidompidom...

84 reacties · pagina 2 van 3

Dobrygoedgekeurde fokker

29 april 2015, 18:54 3 doggies

awww Jip toch, dapper ventje

 

ik heb het verhaal met een grote smile op mijn gezicht gelezen

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

29 april 2015, 20:04

 Leuk Arina. Ik heb ook met een big smile gelopen. 

 

Vanavond lukte het niet, that's life. Nu lekker mutsen op de bank 

Cgoedgekeurde fokker

29 april 2015, 20:42 2 doggies

Wat leuk beschreven, ik zag het helemaal voor me. Neus in de wind en bepalen welke richting de juiste is op dat moment. Ik ken Jip al langer van de verhalen en ik vind het super om te lezen hoe hij zich heeft ontwikkeld, met dank aan jouw geduld, liefde en inzet. Samen een echt team!

yooop

29 april 2015, 21:08 3 doggies

Ach jee, hoe lief en schattig heb je dat beschreven, en wat voel ik de blijdschap, en ik zie het helemaal voor me.

Goed spul, heel fijn zeg, ik heb er een beetje kippevel van, echt!!

Lupa & Cody

29 april 2015, 21:25 3 doggies

Wat mooi beschreven ja, want ik voel helemaal mee en kreeg zelfs even kippenvel. Wat een fijne wandeling zeg!! 

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

29 april 2015, 21:33 3 doggies
" Jip gaat lekker op z'n clomicalm. Al een tijdje durft hij zelf aan te geven het zelfvertrouwen te hebben en initiatief te durven nemen om ook eens de richting te willen, en qua rust te kunnen, bepalen tijdens onze wandeling. En dus al een paar maanden kan hij soms zelf kiezen, linksom, rechtsom, rechtdoor ... terug  Eigenlijk altijd de ingesleten paadjes.
 
Gisteren zat alles mee en waren alle ingredienten aanwezig voor onze eerste echte primeur van een hele wandeling volgens zijn compas ... nou ja bijna hele, met 'stal' in zicht moest ik weer even navigeren ivm balletje gooiende baas en laag over vliegende herder.
 
Ik heb waanzinnig genoten van de kleine vierpoter die zijn neus achterna ging op een een verrassende pompidompidom-wandeling 
 
Soms kordaat, soms aarzelend, snuffelend, ervaren. Voor mij een uitgelezen moment om hem eens goed te observeren. Zo ging hij bv om de 20 a 30 meter steeds ontspannen doodstil staan, zeker een minuut of 2 a 3 de omgeving in volledigheid in zich opnemend via al zijn zintuigen. Doodstil staand, maar ik zag de hele wereld voorbijtrekken in z'n koppie, en lijf. Steevast na een minuut of 2 a 3 dwaalde zijn blik afwachtend naar mij en zei ik; 'toe maar' ... pompidompidom, daar gingen we weer  We zijn in straten geweest, binnen een cirkel van paar honderd meter rondom ons huis, waar we nooit komen ... waarom zouden we ooK  Maar Jip zou ... en ging. Wat een wereld vol indrukken.
 
We zijn denk ik hooguit een minuutje of 20 onderweg geweest. Snuffelend, stilstaand, afwachtend, kordaat. Thuis een hapje eten en daarna geslapen alsof hij minstens een dag naar een overbevolkt pretpark was geweest en heeft zeer intens en levendig met al zijn ledematen en stembanden gedroomd 
 
Genieten, dit is vrijheid, dit is tevredenheid, dit is zenn ... 
Heerlijke kleine grote mentaal en emotioneel (op)groeiende kruimel
 
 
 
 
 
 
  "

 

... en dat met nog een heel stuk lekker frisse lente en mooie zomerochtenden en avonden voor de boeg !!!  Jullie gaan nog genieten !   

Roos,Jeff † en Waldo † en Mootje †

29 april 2015, 21:40 3 doggies

Ik zie al de hele middag, Petra voor me met een enorme stapel tijdschriften  naast haar op de bank ,ivm Jip de smaak te pakken heeft.

 

Ik hoop dat Jip net als waldo blijft verbeteren.

De manier van zichzelf ontdekken lijkt zoveel op elkaar.

alleen brengt waldo geen tijdschriften ,maar steelt kattenvoer

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

30 april 2015, 14:09
" Wat leuk beschreven, ik zag het helemaal voor me. Neus in de wind en bepalen welke richting de juiste is op dat moment. Ik ken Jip al langer van de verhalen en ik vind het super om te lezen hoe hij zich heeft ontwikkeld, met dank aan jouw geduld, liefde en inzet. Samen een echt team! "

 

Misklik doggies 

 

Dank je wel Caitlin, we hebben inderdaad al vele ontwikkelingen doorgemaakt en gedeeld hier. 

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

30 april 2015, 14:11
" Ach jee, hoe lief en schattig heb je dat beschreven, en wat voel ik de blijdschap, en ik zie het helemaal voor me.
Goed spul, heel fijn zeg, ik heb er een beetje kippevel van, echt!! "

 

Dank je  en zeker goed spul (had zelfs een beetje vochtige ogen toen ik intens tevreden achter hem liep).

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

30 april 2015, 14:13
" Wat mooi beschreven ja, want ik voel helemaal mee en kreeg zelfs even kippenvel. Wat een fijne wandeling zeg!!  "

 

Dank je, was inderdaad helemaal geweldig om dit zo mee te maken. Geen enkele keer dusdanig geblokkeerd door z'n spanning/onzekerheid dat ik het moest overnemen.

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

30 april 2015, 14:14
"  
... en dat met nog een heel stuk lekker frisse lente en mooie zomerochtenden en avonden voor de boeg !!!  Jullie gaan nog genieten !    "

 

 Gaan we doen. Heerlijk he, die lang-licht avonden?

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

gewijzigd 30 april 2015, 14:23
" Ik zie al de hele middag, Petra voor me met een enorme stapel tijdschriften  naast haar op de bank ,ivm Jip de smaak te pakken heeft.
Ik hoop dat Jip net als waldo blijft verbeteren.
De manier van zichzelf ontdekken lijkt zoveel op elkaar.
alleen brengt waldo geen tijdschriften ,maar steelt kattenvoer
  "

 

 die tijdschriften (en post) houden we erin 

 

Gisteren en vandaag een onbalans-dag. Dus wordt vervolgd. 

 

We hebben door de jaren heen steeds weer sprongen in groei gemaakt, hij en ik (want ook ik moet veel leren en ontwikkelen ), dus ik blijf altijd nieuwsgierig naar de nabije en wat verdere toekomst. Maar verheug me vooral over de stappen in het nu. Ik vind het steeds weer een wonder te ontdekken hoeveel groei er zit in mij en hem.

 

Jip heeft geen personal huiskater, maar ik geloof dat Jip zich er niet aan zou wagen zoals Waldo  en Waldo heeft er een sport van gemaakt.

Roos,Jeff † en Waldo † en Mootje †

30 april 2015, 15:33 3 doggies

die terugval dagen zijn heel normaal in het proces

Het hoort bij de verwerking dat hij zelf "iets heeeel spannends" heeft gedaan.

Dus geniet van je rust Jip de rest komt later wel weer.

 

soms duurde het weken voor waldo bepaald nieuw gedrag weer liet zien...maar het kwam terug

het gaat stukje bij beetje en met vallen en opstaan.

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

30 april 2015, 15:40
" die terugval dagen zijn heel normaal in het proces
Het hoort bij de verwerking dat hij zelf "iets heeeel spannends" heeft gedaan.
Dus geniet van je rust Jip de rest komt later wel weer.
 
soms duurde het weken voor waldo bepaald nieuw gedrag weer liet zien...maar het kwam terug
het gaat stukje bij beetje en met vallen en opstaan. "

 

yep, I know. Easy does it. Het gaat altijd met ups, downs, en steady  Ik ben het maar groeistuipjes gaan noemen in de loop der jaren. Zo nu ook weer met nieuwe kakelverse ingredienten. Zo kon ook deze wandeling tot stand komen. En met Jippies en Waldo's gaat het vaak met wat meer griligheid,  maar zolang er groei in zit doen we het ervoor . Dat maakt het ook wel weer spannend 

Indy haar bazin.

30 april 2015, 15:45 3 doggies

Wauw, wat een geweldige stap in de goede richting! en een geweldige snoet die Jip

Roos,Jeff † en Waldo † en Mootje †

gewijzigd 30 april 2015, 15:49 3 doggies
"  
 
yep, I know. Easy does it. Het gaat altijd met ups, downs, en steady  Ik ben het maar groeistuipjes gaan noemen in de loop der jaren. Zo nu ook weer met nieuwe kakelverse ingredienten. Zo kon ook deze wandeling tot stand komen. En met Jippies en Waldo's gaat het vaak met wat meer griligheid,  maar zolang er groei in zit doen we het ervoor . Dat maakt het ook wel weer spannend  "

 hahaha ja eigenlijk leiden we een heel spannend bestaan.

Je staat te juigen, als je hond maar een meter van de gebaande paden wijkt.

 

maar ondertussen ligt "de libelle" wel naast je en bij mijn niet

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

30 april 2015, 15:57
" Wauw, wat een geweldige stap in de goede richting! en een geweldige snoet die Jip "

 

Dank je, die foto is geniaal he...precies op het juiste moment geknipt.

Indy haar bazin.

30 april 2015, 15:59 3 doggies
"  
Dank je, die foto is geniaal he...precies op het juiste moment geknipt. "

 

Ja, geweldig snoetje, Indy gaf een lik over t scherm toen ze de foto zag  geef m een dikke knuffel van ons

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

30 april 2015, 16:01
"  hahaha ja eigenlijk leiden we een heel spannend bestaan.
Je staat te juigen, als je hond maar een meter van de gebaande paden wijkt.
 
maar ondertussen ligt "de libelle" wel naast je en bij mijn niet "

 

Ik durf het bijna niet te zeggen, maar zit hier met met de happinez te genieten van een zakje chips, met mijn pantoffels aan ... op de bank, zonder dat ik daar van af geweest ben    .... oeps lala, daar gaan we naar toe werken... wordt vervolgd

 

*gaat nu alvast een tuitbeker kopen* 

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

30 april 2015, 16:01
"  
Ja, geweldig snoetje, Indy gaf een lik over t scherm toen ze de foto zag  geef m een dikke knuffel van ons "

 

Zal ik doen 

Roos,Jeff † en Waldo † en Mootje †

gewijzigd 30 april 2015, 16:02 3 doggies

Petra ik zat net nog even in je profiel te kijken ,

naar oudere foto's van Jip met die getergde gevoelige ogen.

dan maakt mijn hart een sprongetje dat hij dit nu kan

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

30 april 2015, 16:14
" Petra ik zat net nog even in je profiel te kijken ,
naar oudere foto's van Jip met die getergde gevoelige ogen.
dan maakt mijn hart een sprongetje dat hij dit nu kan "

 

Ja mooi he  kanjer 

 

bedoel je deze 

 

Dat is Jip bij de vaste oppas thuis 

Hij zit altijd op wacht ... op mij. 'Hoe kun je dat doen harteloze vrouw, mij hier alleen achterlaten' 

 

Maar eerlijk is eerlijk, sinds de clomicalm is de oppas zeer tevreden over zijn vorderingen. Hij durft zelf een quick nap te doen tussendoor, gat mee naar boven (op bed) als zij boven aan het rommelen is. En als ik aankom lopen ziet hij me 3 van de 10 keer al niet meer aankomen ... dus hij zit niet meer full time 'op wacht'  Op naar de 10 uit 10 

Dat vind ik nu juist zo prachtig, wat we met engeltjesgeduld kunnen bereiken. Vera, die ogen, je zag dat ze door de hel was gegaan.

En ik heb zo haar vertrouwen kunnen winnen. Daar ben ik nog dankbaar voor. Ze zijn zo de moeite waard, de schatten

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

30 april 2015, 16:21
" Dat vind ik nu juist zo prachtig, wat we met engeltjesgeduld kunnen bereiken. Vera, die ogen, je zag dat ze door de hel was gegaan.
En ik heb zo haar vertrouwen kunnen winnen. Daar ben ik nog dankbaar voor. Ze zijn zo de moeite waard, de schatten "

 

Mooi he Manon. 

Roos,Jeff † en Waldo † en Mootje †

30 april 2015, 16:22 3 doggies
"  
 
Ja mooi he  kanjer 
 
 
bedoel je deze 
 
 
 
Dat is Jip bij de vaste oppas thuis 
Hij zit altijd op wacht ... op mij. 'Hoe kun je dat doen harteloze vrouw, mij hier alleen achterlaten' 
 
Maar eerlijk is eerlijk, sinds de clomicalm is de oppas zeer tevreden over zijn vorderingen. Hij durft zelf een quick nap te doen tussendoor, gat mee naar boven (op bed) als zij boven aan het rommelen is. En als ik aankom lopen ziet hij me 3 van de 10 keer al niet meer aankomen ... dus hij zit niet meer full time 'op wacht'  Op naar de 10 uit 10 
 
  "

Ja die  Je bent een harteloos wezen vanzelfsprekend 

Ik herken de blik zo goed...

wat moeten ze toch door veel dingen heen in dat koppie voor ze de stappen kunnen maken.

 goede vaste oppas heeft hier ook altijd wonderen gedaan.

Het is zo goed voor ze, als ze ontdekken dat een ander het ook goed met hun voor heeft.

^