De hond van mijn ouders zit een stuk beter in zijn vel sinds hij vers krijgt (haaksbarf, vanwege de percentage's bot/spier/orgaan, daar doet hij het super op).
Hij was eerst ook druk/ onrustig/ heel makkelijk gestreest. Dat gaat een stuk beter sinds hij van de farmfood af is!
Als je weg wilt, kun je naar mijn ervaring best vlees blijven geven;
- Voer je hond 1 maal per dag (als hij volwassen is)
- Voer je hond op wisselende tijdstippen, ook beter voor evt galspugen/ maagzweren. Zo kun je voeren voor je weggaat of als je laat terugkomt.
- Voer een vastendag in - als je hond volwassen is! Dan kun je de dag dat je geen voer mee kan nemen, inplannen als 'vastendag'. De dag ervoor geef je een dubbele portie, op de vastendag zelf geef je niks, evt alleen wat vloeibaars.
- Je kan het bevroren meenemen in een lekvrij bakje, dan ontdooit het en kan je het alsnog geven. Of je koopt terplaatse eens een kippenpoot oid.
Als je voor langere tijd weggaat en er geen vriezer/ winkel met KVV beschikbaar is, zal je hond ook best wel eens brokken eten 
(bovendien kan een volwassen, gezonde hond best een paar dagen zonder eten, mocht hij de brok weigeren)
Succes 