op de rug liggen

34 reacties · pagina 2 van 2

Cheeky Boomer

15 augustus 2010, 11:58

Als ik tegen Boomer zeg, zullen we even buikje kriebelen gaat ie lekker op z'n rug liggen.
Maar Boomer is totaal niet dominant dus verder hoeft ie van mij ook niet op z'n rug te liggen

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "op de rug liggen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

leanne

15 augustus 2010, 12:02

Volgensmij doet iedere hond dit weer anders?
De ene hond vindt het lekker om op de rug te slapen.
en de andere op de zij of op de buik ;-)

diane en tank

15 augustus 2010, 12:03

tank ligt ook het liefst te slapen op zn rug,pootjes omhoog .
als hij stout is leggen wij hem ook op zijn rug zoals zijn moeder ook zou doen. :-D

milly

15 augustus 2010, 12:06

grappig hoe honden kunnen verschillen
onze hondjes slapen op hun rug

Betina van der Zanden

15 augustus 2010, 13:00

hahaha, het blijft een grappig gezicht, zelf kan ik er ook geen genoeg van krijgen om naar Micky, Rowan en Myla te kijken als ze op hun rug liggen te slapen, want hier doen ze dat alledrie redelijk vaak. Myla speelt ook vaak met iets tussen haar voorpoten ingeklemd op haar rug liggend, ook zo ontzettend geinig om te zien.

Gewoon zomaar op de rug liggen en lekker gekriebeld worden doen Micky en Myla, Rowan niet, die heeft een trauma aan zijn castratie overgehouden, ;-) :-D En of het iets met dominantie te maken heeft ........... ik weet het niet, denk het persoonlijk van niet.

Groetjes Betina

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "op de rug liggen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^