Merk voer

20 reacties
Dwergkeeshond Alles over de DwergkeeshondKarakter, verzorging en wat baasjes van het ras vinden

shirley

26 januari 2015, 10:13

Hallo allemaal

Ik krijg in het najaar een pomerianian puppy.Mag ik misschien vragen welke merk voer jullie geven aan je puppy?

Henk

26 januari 2015, 10:52

Dog lovers gold 'passion'  , hij staat te dansen voor zijn brokken 

Mellow

26 januari 2015, 10:55

Ik heb geen pup, maar heb Wolfsblut gevoerd, Acana, Orijen.

Afgelopen weekend een zak Taste of the Wild open gemaakt.

 

Dog Lovers Gold is ook goed inderdaad.

jantien

26 januari 2015, 10:57

Taste of the Wild.

Loesje

26 januari 2015, 11:29

Momenteel Taste of the Wild.

Soraya & Leonie

28 januari 2015, 08:44

Hoi Shirley,

 

Wij hebben nu een pup van 12 weken oud. Tijdens de voorbereiding van zijn komst hebben wij ook onderzoek gedaan naar welk voer wij Hugo zouden gaan voeren. In eerste instantie dachten wij aan royal canin. Maar eenmaal bij Diebo werd ons verteld over Greenheart. Qua kwaliteit hetzelfde als royal canin, maar zonder toegevoegde 'rotzooi'. En het prijsverschil is groot. Wij hebben de DA de bestandsdelen en voedingswaarde laten controleren en deze concludeerde dat het goed voer is. Het is het overwegen waard. Succes met de voorbereidingen!

~ Luna & Lèxi ~

28 januari 2015, 08:56

Ik ook Taste of the Wild en dan de Sierra Mountain versie. :)

Roosje

28 januari 2015, 11:36

Rauwe voeding ;-) Tinlo, Haaksbarf, Carnivoer.

Qua brok vind ik vooral Orijen erg goed. Veel vlees, geen graan, weinig chemie.

buyse veronique

1 februari 2015, 21:01

Wij geven euro premium onze fokker gaf dit aan zijn honden en we doen er mee verder we hebben nog geen problemen gehad 

cia v.d. heijdengoedgekeurde fokker

1 februari 2015, 21:14

Wat voert de fokker? Zelf geef ik als raad om met dit merk wat ze bij de fokker krijgen mee door te gaan als de pup bij jullie in huis is....

buyse veronique

1 februari 2015, 21:17

Ze krijgen euro premium nu nog pupy korrels de zelfde als ze kreeg bij de fokker en binnenkort adult premium 

Fema & Fingo

2 februari 2015, 00:08

Eerst brokken van de fokker en daarna langzaam over gestapt op taste of the wild. Ik geef daarbij ook kvv (vers kant en klaar vlees). 

Gies

2 februari 2015, 08:18

De verhuizing naar jullie thuis is vaal al heel stresserend voor zo'n pupje. Daarom is het aan te raden om toch even de korrels van de fokker te gebruiken, ook al zou dat merk niet jou keuze zijn. Soms krijg je ook wat voer mee van de fokker. Na een weekje ofzo, kan je rustig overschakelen: meng de oude en de nieuwe korrels door elkaar. Verhoog de hoeveelheid nieuwe geleidelijk en verlaag de oude in hoeveelheid. Dan loopt het het vast goed!

 

Polly en Loes krijgen nu beide Wolfsblut. Polly is in principe nog een pup, maar in de versie die ik geef zit er geen verschil tussen de puppyvoeding en de volwassen voeding. 

" Hallo allemaal

Ik krijg in het najaar een pomerianian puppy.Mag ik misschien vragen welke merk voer jullie geven aan je puppy? "

 

je vraag is wat voor voer wij geven.... je krijgt straks de pup van de fokker mee, hou het een paar weken op dat voer, ben je niet te vreden ga dan over op wat anders, tevreden is.... goeie ontlasting, energiek en een goeie brok, wat is een goeie brok ? zo min mogelijk granen, granen is ballast. wat granen in de brok is niet erg, maar moet niet vooraan staan.

 

voeren wat je fokker je mee geeft, en dan kan je verder kijken bijvoorbeeld vers vlees of een andere brok.

Koen Hoekstra

2 februari 2015, 16:20

Onze pub leeft op Casa Vera en dat gaat uitstekend. Hij is 7 weken en eet het nu al :)

Michael Moras

2 februari 2015, 16:45

KVV van KIVO :-)

 

Kreeg onze Borderpup, Lex, al in het nestje (de puppyvariant weliswaar) en rond de 7 weken de gewone compleetversie die ik nu op 15 weekjes nog steeds geef. Eens per week geef ik vis.

 

Soms geef ik ook een alternatieve diersoort, maar merk dat Lex daar minder dol op is.

Geef ook jouw reactie

Wat denk jij ervan?

Al lid? Log in · Huisregels

^