Hi,
Ik ben sinds een week de trotse eigenaar van een kruising tussen een Malamute(moeder) en een Husky(vader) van 10 weken .
Ik heb haar uit een pretnestje (hoop ik) moeder hond was aanwezig, de eigenaren wilde haar eigenlijk zelf houden maar dit ging niet samen met de moederhond, de moederhond heeft toen de pups 10 dagen waren een van de pups per ongeluk doodgebeten.
Hierna is de moederhond enkel voor het voeren elke 2-3 uur bij de pups geweest.
Ze is soms angstig voor nieuwe mensen en honden, maar niet bij iedereen. Hoe ga ik hiermee om?
Nu heb ik een heleboel gelezen en zie ik vaak staan dat het slopers en weglopers zijn, ik was op zoek naar advies over hoe ik haar dit kan afleren wanneer dit begint.
Ik wil het allemaal goed doen, niets minder dan 110% voor het beestje!
Op aanraden van kennissen eet ze nu Lotgering KVV, dit lijkt beter te gaan dan brokken(geen dunne ontlasting meer) iemand anders suggesties over voedsel?
Aankomende woensdag komt er een honden gedragstherapeute langs omdat ik er zeker van wil zijn dat ik het goed doe. Ik werd voor gek verklaard Maargoed ik hoop haar gewoon los te kunnen laten en spelen met alles en iedereen.
Ik heb al veel gezocht maar weinig mensen met een kruising Husky Malamute, iemand die er een een heeft?
De Malamute was trouwens niet groter dan een normale Husky!
Alvast bedankt


Reageren







