paracetamol

33 reacties · pagina 2 van 2

Wendy

23 december 2014, 13:42 3 doggies
" Fijn dat de auteur zich vrijwaart voor aansprakelijkheid,Wendy, wekt vertrouwen.
Zal kort toelichten wat ik eerder opmerkte:
Er zijn geen enkele studies omtrent de werking van paracetamol op dieren. De kennis die mijn heeft is puur praktijkkennis. "

 Ik heb een verdomde hoop meer vetrouwen in de Plumbs dan in "ervaring" 

Blaise (gast)

23 december 2014, 14:46

Wendy, het was niet rot bedoelt. Uit de praktijk blijken medicijnen toch bijwerkingen of schade te berokkenen die als studie en test niet als zodanig bekend was. Door de "praktijk" worden juist medicijnen uit de handel genomen enz. De meerwaarde van praktijk kan je niet simpel wegwuiven. Zelfs medicijnen die voor iets ontwikkeld waren en in de praktijk voor geheel iets anders beter geschikt waren enz. Het is minder zwart/wit dan gesteld wordt. Maar nogmaals, ik bedoelde het niet rot ofzo, het viel me op dat in het boek wat beweerd wordt maar meteen zichzelf vrijwaren voor de stelling.

Wendy

23 december 2014, 16:08 3 doggies

Het boek is gebaseerd op gepubliceerd onderzoek. Vandaar dat er meerdere doseringsregimes genoemd worden met referentie naar de bron. En het advies om die bron daadwerkelijk te lezen (niet dat ik dat doe) 

^