Liesbreuk

8 reacties

Karin

14 december 2014, 23:08

Mijn hondje joy is geopereerd aan een liesbreuk. Alles verliep voorspoedig, ook de genezing. Nu, na 10 weken voel ik weer een bobbel in haar lies. Hoe kan dIt nou? Ze schijnt er weinig last van te hebben, maar uiteraard ga ik weer met haar naar de dierenarts. Heeft iemand hier ervaring mee?

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

15 december 2014, 15:32 3 doggies

Ik denk dat alleen een dierenarts je hier raad in kan geven.  Waarschijnlij best de dierenarts die Joy geopereerd heeft.  Je hoeft niet onmiddellijk superongerust te zijn... Misschien voel je een bobbel die voortkomt uit littekenweefsel.  Maar het is wel belangrijk dat je het zeker weet.  Naar je DA, zodat je er ofwel op tijd bij bent als er iets fout gaat ofwel helemaal gerustgesteld kunt zijn.

 

Ik duim voor dat laatste.  Spoedig herstel gewenst.

Anoniem (gast)

15 december 2014, 22:58

Dank je ....ga morgen met haar naar de dierenarts. Dank voor je reactie.

Karin zuidwijk (gast)

15 december 2014, 22:59

moet mijn naam invullen .....denk ik....hahaha....

Karin schreef het onderwerp

15 december 2014, 23:04

Nou.....moet weer ff wennen....was lang geleden dat ik hier was.....hoop dat ik nu goed reageer! ;-)

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

15 december 2014, 23:28

Welkom terug dan

 

Familienaam hoeft niet.  Je kunt naar je profiel gaan en je "schermnaam" wijzigen. (Karin en Joy ofzo) 

 

Hopelijk geruststellend nieuws morgen !

UkkePuck

16 december 2014, 06:06 3 doggies

Puck is ook geopereerd aan een liesbreuk! Zij heeft sinds dat het goed genezen is ook een bobbel. Zelf denk ik inderdaad ook aan littekenweefsel. Ze heeft er volgens mij geen last van want de behendigheidsles doet ze altijd met veel plezieren als je er aan zit geeft ze ook geen teken van pijn. Alleen wandelen heeft ze niet altijd even veel zin aan maar dat is koppigheid wat ze heeft haha.

Karin schreef het onderwerp

16 december 2014, 21:26

Vandaag erg druk geweest....ga morgen echt naar de DA. Ik laat jullie weten wat het is.....of hopelijk niet is. Bedankt!!

^