Eigenlijk heb ik soms meer moeite met de pb's die dan gestuurd worden. Vaak niet door de TS waar in dit geval ik een reactie heb geplaatst maar door een "vriendinnetje/vriendje" van TS. Vreemd genoeg zijn de reacties die je dan leest in een topic van degene die een pb stuurt totaal anders dan de taal in pb's.
Op het forum, dus online...poeslief en oh zo meelevend en kritische vragen stellen...tja liever niet, maar in een pb (dus wederom in dit geval aan mij gericht) enorm asociaal uit de hoek komen.
Pbs gaan sturen dat op sommige Hpers niet de reactie geschreven mag worden zoals ik deze schrijf of vraag stellen zoals ik deze stel want ik moet rekening houden met de privé dingen van een TS.
Sorry, ik lees niet alle privé topics. En kan ook met de beste wil van de wereld niet onthouden wie er priveproblemen heeft, psychisch niet lekker is enz enz. En daarbij, het is toch werkelijk te zot voor woorden dat iemand dan nodig vindt om mij een pb te sturen, uit te leggen wat een TS privé op dat moment heeft en vragen of ik misschien geen reactie meer wil plaatsen omdat TS daar dan niet mee om zou kunnen gaan. Alleen maar met reacties om kan gaan waarin bevestigt wordt hoe goed TS alles doet.
Dit is een forum. Als je een topic opent kan je naast steun ook vragen verwachten. En zeker ook vraagtekens verwachten bij bepaalde dingen. Is toch helemaal niks mis mee?
Moet je zien hoeveel er hier dagelijks posten. Moet ik dan werkelijk rekening gaan houden met iemands privéleven?? Dan zal ik alleen nog tijd hebben om verhalen in de koffiehoek te lezen en ik heb gewoon geen zin om al die privedingen te lezen. Daarvoor zit ik niet op een hondenforum.
(Natuurlijk is het vervelend als iemand privé niet lekker gaat of psychisch niet goed in orde is. Daar bedoel ik heus niks vervelends of
rottigs mee.)
Als iemand een pb stuurt en vraagt om extra uitleg op een reactie van mij...ja dat vind ik wel normaal. En vaak is dat dan iets wat verkeerd begrepen of gelezen is.
Maar iemand via pb gaan vertellen wat wel en wat niet gepost mag worden bij die vrouw of die man of dat meisje enz enz....sorry daar kan ik heel weinig mee. Ik denk dat daar ook andere fora voor zijn.