Misschien haar gebit even door de dierenarts laten nakijken?
Of door de assistente, die kan het vaak tussendoor even doen (en scheelt consult, althans, hier wel).
Mellow heeft begin maart een flinke gebitsreiniging gehad (en toen was ze nog niet eens 3...). Veel tandsteen en 1 kies die niet meer te redden was (die is getrokken).
Oorzaak: weinig of geen glazuur door haar slechte start en daardoor dus eerder gebitsproblemen.
Na 2 weken (even de wond laten genezen) ben ik zachtjes over haar gebit gaan vegen, eerst nog met haar lip er tussen, toen af en toe mijn vinger onder haar lip.
Een maand na de reiniging (toen was ze wel 3) ben ik begonnen met haar gebit poetsen. Ik doe dat nog steeds 6 keer in de week, in augustus was de dierenarts blij met wat hij zag toen hij haar lip optilde 
Maar dit had ik alleen met poetsen niet kunnen oplossen, zij hebben het 'zwaarste' werk gedaan, ik hou het nu keurig bij.
Het is wel elke keer een uitdaging om de tandpasta op haar gebit te krijgen, het is schijnbaar érg lekker, dus 3/4 komt op haar tong terecht 