Sorry voor het poeppraatje zo 's morgens vroeg
Enkele maanden geleden hebben mijn dames een giardia infectie gehad. Nadat ik alles helemaal schoongemaakt had en de dames een panacuurtje gehad hadden, was het gelukkig over. Toch bleef Cosmic nog lang diarree houden, en de dierenarts vertelde me dat haar darmwand waarschijnlijk een tik gehad had en verstevigd moest worden.
Zo gezegd, zo gedaan. Cosmic kreeg iedere week wat fytomix, ik ben groente aan het menu toe gaan voegen, en zo nu en dan krijgt ze wat probiotica. Ik zag vrijwel meteen resultaat - geen diarree meer!
Tot op de dag van vandaag is dit nog steeds het geval - helemaal geen diarree meer gehad. Maar ik merk wel dat Cosmic haar ontlasting moeilijk op kan houden. Zodra we buiten zijn gaat ze zitten (echt pal voor de voordeur). Ze ontlast heel weinig, drie, vier kleine "staafjes", die wel gewoon goed zijn van structuur, geur en kleur. Ze poept ook niet heel vaak op een dag, meestal gewoon twee keer. Ben ik iets te laat met naar buiten gaan naar mevrouws zin dan dat ze het vast binnen. Niet erg want je pakt het op en het is weg, maar toch.
Is dit voor iemand herkenbaar? En hebben jullie wellicht tips?


Reageren
