Annelies, ja hoor...het gaat prima met haar al is ze wel al wat luier aan het worden. Ze wilde deze ochtend even buiten, heeft haar behoeftes gedaan en gedronken en is gewoon weer binnen gelopen. Normaal gaat ze haar ren in, maar ze had zich zo zalig in haar werpkist gelegd dat ik haar maar heb laten zitten en ze is nu weer heerlijk aan het slapen.
Ze is wel enorm allert geworden. Was ze al, maar sinds een dag of 2 wordt ze werkelijk razend als er iemand is. Zo waren gisteren mijn ouders hier en 's avonds een vriend van mijn man en ik ben haar buiten gaan zetten, want ze was zich serieus aan het opjagen. Doet ze normaal ook wel, maar ze stopt ook wel als ik haar zeg dat het goed is, maar nu dus niet. Ze ziet elke vreemde als een bedreiging en wilt deze absoluut weg hebben.
Fabienne, Djinnie is een hond die eigenlijk altijd redelijk scherp staat. Ze is niet te mager, maar overschot heeft ze toch ook niet. Ze heeft ook zo ontzettende honger en maakte me 's morgens altijd heel erg vroeg wakker omdat ze honger had dat ik haar daarom al maar meer gegeven had. Normaal heeft ze ook een hele gezonde eetlust, maakt nooit problemen om te eten, maar nu is ze toch selectiever precies. Als ze genoeg heeft, stopt ze gewoon en daarmee dat ik haar eten voorlopig maar laat staan. MOest ik merken dat ze werkelijk blijft eten, gaat het ook terug aan de kant en geef ik haar enkele keren per dag eeen portie.