Aangezien Bacchus dus gisteren over het hekje sprong in de eetkamer (dit zou zijn plekje voor overdag alleen thuis zou worden) moet hij dus maar in de bench als ik weg moet. S'nachts doet hij het keurig een blafje als hij er net in ligt en verder is hij stil. Maar tja overdag gaat hij nooit zomaar uit zich zelf in liggen.
Ik heb nu iets op de stoel gezet zodat hij daar niet kan gaat zitten (hij is daar al langs geklommen), zijn kussen en mand weggehaald. Vanochtend zijn eten in de bench gegeven en ik leg iedere keer zijn kluif en speeltjes erin en hij sleept hem er ieder keer weer net zo snel uit.
Normaal slaapt hij in de ochtend maar nu loopt hij maar rond te darren, zit me de hele tijd aan te kijken, beetje te mopperen en te blaffen.
Ben benieuwd wie de langste adem zal hebben......ik wordt er aardig onrustig van ![]()
![]()
odette


Reageren


