touw met plastic worstjes

10 reacties

linda

27 november 2009, 18:44

ik heb voor reza eeen touw met worstjes gekocht.ze eet het plastic op het lijkt me niet echt gezond,dus heb ik het afgepakt.
kan het eigenlijk wel kwaad.
groetjes linda.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "touw met plastic worstjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

ikke

27 november 2009, 18:49

hallo

ik zou ze gewoon weg gooien, als hij plastic binnen krijgt raakt hij straks verstopt, dan ben je nog verder van huis,

groetjes Froukje

wil geen lid zijn

27 november 2009, 18:50

hahahhahahahhahahahahahhahaha

sorry moet even lachen hoor. wij hadden dat ook tot megan over de vloer kwam. helaas dag worstjes

marianne4u

27 november 2009, 18:51

als het goed is komt het plastic er gewoon uit maar je kan een stuk ontbijtkoek geven.

Duitse Pinscher

27 november 2009, 18:51

idd weg gooien hoor
plastik is slecht voor je hond

linda schreef het onderwerp

27 november 2009, 18:52

ze had alleen het neusje van het worstje opgegeten dus het valt nog mee.verantwoord dierenspeelgoed,jaja

wybrich

27 november 2009, 18:52

daarom krijgt mijn hond ook geen lastic dingen ik hoef maar om te kijken en kapot zijn ze en als ik niet op pas ook nog hap slok weg

YmY en de bende

27 november 2009, 18:53

Plastic vind ik doodeng voor mijn honden.
Ik zou het niet meer geven hoor

Ilja & ***Sterre**

27 november 2009, 21:12

Hoi,

Een jonge pup kauwt praktisch overal op.. O-)
Logisch ze hebben geen handjes om te voelen, dus moet alles via de bek..

Speeltjes zijn door mensen gemaakt die eigenlijk geen verstand van jonge honden hebben maar wel van baasjes die graag een speeltje willen voor hun hondje.. ;-)

Maar die SPEELTJES zijn inderdaad héél vaak gevaarlijk.


Speeltjes zijn er ook niet voor om op te kluiven en te kauwen..!!

Gebruik speeltjes om met de hond te spelen en geef kauwkluiven/ RUNDERoren of een rauw RUNDERbot van de slager om op te kauwen en te karren..

Zeker als de pup met wisselen begint heeft hij/zij een extra behoefte aan kauwen..

Lieve groet, Ilja

linda schreef het onderwerp

27 november 2009, 21:23

reza is 1 jaar en speelt met samen met taz.hier speelde ze ook samen mee maar het opeten was leuker.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

27 november 2009, 23:26

Volgens mij heeft Bodhi dat speeltje ook... Is z'n favoriete speeltje :-D... Hij kauwt eigenlijk niet op de worstjes... Hij vindt het leuker om te apporteren of wild te zwaaien met dat ding... Terwijl het toch een slopertje is, maar dat sloopt hij dan weer niet... Wel is er nu een worstje afgevlogen omdat hij er te wild mee heeft gespeeld.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "touw met plastic worstjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^