Toffe baasjes met toffe beestjes gezocht!
Hi! Ik ben Esther, een 26-jarige enthousiaste studente honden trimmen bij Syntra Hasselt. Ben je geïnteresseerd in een gratis trimbeurt voor je hond, dan ben je bij mij op het juiste adres!
Om een goede trimster te worden, moet er eerst geoefend worden! Daarvoor heb ik jouw hulp nodig.
Hoe verloopt zo’n dag voor jou en je hond?
Ik kom ‘s ochtends je huisdier ophalen met een bench en/of leiband. Met je hond veilig in de auto rij ik daarna naar Syntra Hasselt, waar het beestje verwend wordt met een bad en trimbeurt. Hierin word ik bijgestaan door mijn docenten.
Na deze verwennerij kan je zelf je hond komen ophalen aan Syntra óf breng ik hem/haar op het einde van de dag weer terug thuis. Als je hond nog even op Syntra blijft, mag hij/zij nagenieten in een rustige ruimte in zijn/haar bench, terwijl ik mijn andere lessen volg.
Is mijn hond veilig?
-
tijdens de autorit bevindt de hond zich in een bench óf heeft hij/zij een hondengordel aan
-
de hond wordt in de bench óf aangelijnd op Syntra binnengebracht
-
in de trimruimte worden alle deuren verplicht gesloten
-
het buiten laten voor een plasje gebeurt altijd aangelijnd
-
de hond wordt met leiband op de trimtafel gezet, waarna hij/zij met twee riemen wordt vastgeklikt. Pas dan wordt de leiband losgemaakt.
-
onze docenten houden de gehele tijd een oogje in het zeil
-
als baasje mag je ‘s ochtends gerust zelf even komen kijken naar het trimsalon op Syntra
Ben je geïnteresseerd, contacteer me dan! Hopelijk tot snel en alvast bedankt!
Esther Keunen
2490 Balen
-- reactie gewijzigd door het moderator team op 04 oktober om 18:30 --


