warom knabbeld mijn hond aan mijn trui.

12 reacties

sandra en Glenda

26 november 2009, 11:09

soms zit ik op de bank naast mijn hond Glenda, en dan gaat ze af en toe op mijn mouw van mijn trui knabbelen, soms pakt ze ook mijn velletje mee haha pijnlijk :-D is dat een soort liefkozing????

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "warom knabbeld mijn hond aan mijn trui." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

caro en de teckels

26 november 2009, 11:12

onze pup saartje doet dat ook weleens maar ik zeg gelijk foei saartje en dan is het over.
zou niet weten waarom ze het doen ;-)

HILL

26 november 2009, 11:16

doet beau ,,bij mn sokken,,en inderdaad gaat wel eens fout aaaaaaaaaaaauw

sandra en Glenda schreef het onderwerp

26 november 2009, 11:17

hhahaha ja echt pijnlijk hahahaah, maar zie er niets verkeerds in hahaha

Nienke & de roedelgoedgekeurde fokker

26 november 2009, 11:17

Dat is nibbelen, een teken dat ze je accepteert als volwaardige hond. Het is een soort vachtverzorging, als je meerdere honden hebt zie je ook dat ze het bij elkaar wel doen en je ziet je hond waarschijnlijk ook wel eens bij zichzelf zo een velletje pakken en een beetje nibbelen, net of ze jeuk heeft.
Brumma nibbelde vroeger zelfs op mijn oogleden. De eerste keer schrok ik, maar ik liet het toe ze deed heel voorzichtig.
Het is een eer als je hond dat doet!

Jacko1

26 november 2009, 11:17

Honden doen dat bij elkaar ook wel. Het is meestal een teken van genegenheid.

sandra en Glenda schreef het onderwerp

26 november 2009, 11:18

ik dacht al zoiets nienke, idd je ziet het dat ze het bijelkaar ook doen vind het wel lief hihihihih

HILL

26 november 2009, 11:24

nee ik ook niet,,vind wel grappig,,mischien net zo iets als baby,s met hun doekje hahah

YmY en de bende

26 november 2009, 23:26

King doet ook nibbelen. Heb me inderdaad ook wel eens afgevraagd waarom hij dat doet. Had wel gedacht dat het lief bedoeld was, want hij doet echt heeeel voorzichtig. Zo schattig

Laure & Aldo

27 november 2009, 05:44

Aldo doet het ook! Maar hij doet het ook bij : Mijn t-shirt (overal in mijn t-shit ;-)), in mijn sokken, in mijn broek,in mijn haar ...

Annelies met Sem

27 november 2009, 06:56

Hier heeft Tammy dat in het begin wel gedaan, nu doet ze het niet meer, ze is er zelf mee gestopt.

Onze oude kater, 18,5 die doet het wel nog steeds, weet niet of dat ook nibbelen is.

gr.Annelies

Tes

27 november 2009, 23:43

Wij noemen dat vlooien. :-)
Een hele eer als ze dat bij je doen, teken van genegenheid en vertrouwen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "warom knabbeld mijn hond aan mijn trui." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^