Braken en veel slapen

950 reacties · pagina 29 van 32

Suzanne en Luca

27 november 2014, 10:43 3 doggies
"  Het is ook niet dat hij bulkt van de energie hoor. Maar ja, hij is ook echt een magertje nu. Hij was bij de laatste weging 2.6/2.7, voor de operatie.
 
Hij heeft ook een behoorlijke wond, ook in de maag zelf, want wat ze eruithaalden was net zo groot als zijn maag. Het was een zware operatie zeiden ze. "

 Precies, doe doe echt heel rustig met hem. Hij heeft al zn energie nodig om aan te sterken, voor de genezing. 

Ik heb zelf 2 x een buik operatie gehad, ondanks de pijnstilling, is het echt geen prettig gecoel in je buik. Alles is van binnen ook bont en blauw. Ik wilde niets, alleen rust. 

 

Fijn dat eten goed gaat! 

Jenny schreef het onderwerp

gewijzigd 28 november 2014, 10:47

Nou, vandaag voor mijn eigen gevoel nog even langs geweest. Hij was weer afgevallen 2.5kg, veel te weinig natuurlijk. Maar pff, deze man vind ik toch veel minder fijn. Ten eerste doet hij meteen alsof ik me aanstel omdat ik nog even een checkup wilde, want hij zag niets waar Aston last van zou kunnen hebben. En vervolgens is het "Je moet niet meer zo voorzichtig doen en hem geven zoveel hij wil, want hij moet aankomen." Terwijl ik een paar dagen geleden nog te horen kreeg van de vrouwelijke dat het voorzichtig aan moet. Die man laat me echt voelen alsof ik hem expres te weinig geef ofzo. Ik wil alleen maar dat Aston beter word maar alles wat ik doe lijkt fout.

 

Nou, nu heeft hij net 20 gram wolfsblut gehad en dat doen we nog 3 keer.(Hij deed het goed op de recovery, dus ik durfde het wel aan hem die te geven. En hij kwam daar ook veel beter op aan dan op de specific sensitivity ed.)

Kees

gewijzigd 28 november 2014, 11:06 3 doggies

Tja, verschil tussen man en vrouw misschien? Maar fijn dat je t eten rustig aan wat mag opbouwen! 

Jenny schreef het onderwerp

28 november 2014, 11:10
" Tja, verschil tussen man en vrouw misschien? Maar fijn dat je t eten rustig aan wat mag opbouwen!  "

 Volgens hem moet ik niet eens opbouwen. Gewoon geven wat Aston wil. Ik dacht dus inderdaad opbouwen, maar niet dus.

Kees

28 november 2014, 11:14 3 doggies

Ik zou t toch maar opbouwen, anders krijg je later weer spijt als ie er last van krijgt.

 

En dat opbouwen hoeft niet met 5 gram per keer natuurlijk.

Jenny schreef het onderwerp

28 november 2014, 11:16
" Ik zou t toch maar opbouwen, anders krijg je later weer spijt als ie er last van krijgt.
 
En dat opbouwen hoeft niet met 5 gram per keer natuurlijk. "

 Het valt gelukkig wat mee, want 1 eetlepel van het natvoer was ook al 14 gram en dat kreeg hij 8 keer per dag.

 

Maar wat raad jij aan dan, want de DA zei alleen maar "Geef hem zoveel hij wil" en kon niks over hoeveelheden vertellen.

Kees

28 november 2014, 11:19 3 doggies

Ik zou kijken wat hij qua gewicht nu nodig heeft, dat staat wel op de pakken.

 

Kijken hoeveel hij daadwerkelijk krijgt de laatste tijd.

 

Het verschil (als dat groot is) in een dag of 5 naar normaal brengen. 

 

Krijgt ie last dan voer je t niet verder op die dag.

 

Zo zou ik t doen.

Kees

28 november 2014, 11:20 3 doggies

En anders bel je nog even naar De Kompaan of hoe heet die kliniek ook al weer.

 

Die hebben je al eerder tips gegeven toch?

Jenny schreef het onderwerp

28 november 2014, 11:23
" Ik zou kijken wat hij qua gewicht nu nodig heeft, dat staat wel op de pakken.
 
Kijken hoeveel hij daadwerkelijk krijgt de laatste tijd.
 
Het verschil (als dat groot is) in een dag of 5 naar normaal brengen. 
 
Krijgt ie last dan voer je t niet verder op die dag.
 
 
Zo zou ik t doen. "

 

 In grammen is het juist minder dan wat hij qua natvoer kreeg, dus dat zal wel een beetje meevallen geloof ik. Hij kreeg 135 gram natvoer en in totaal moet hij ongeveer 80 gram brokken.

 

Ik ben er gewoon misselijk van. Ik wil ook alleen maar dat hij beter word. Ik weet ook dat hij mager is maar begin van de week werd gezegd geef hem recovery en kleine beetjes en nu is het ineens "Geef hem zoveel hij wil, je geeft hem veel te weinig". Het voelt gewoon alsof alles wat ik doe fout is. En volgens mij is hij niet eens echt afgevallen, ik bedoel, die haar/plastic bal zal ook wat hebben gewogen, zo groot als hij was.

Kees

gewijzigd 28 november 2014, 11:25 3 doggies

Laat t van je afglijden, die man had misschien zijn dag niet. Jij hebt t advies opgevolgd, prima. 

 

Nu gewoon weer lekker verder.

Jenny schreef het onderwerp

29 november 2014, 15:47

Met Aston gaat het goed, eet weer brokken, en dat blijft ook binnen. Alleen het gekke is, hij wil nu steeds als hij uit de bench komt alles aflikken, mij, de bank kussens, etc. Nog nooit eerder meegemaakt.

s@nt@

29 november 2014, 16:59

Fijn dat het goed gaat!
Dat likken, geen idee, maar ik zou het niet toestaan.
Heerlijk he, dat ie opknapt!

Coby & Wanda en Mathilde

29 november 2014, 18:35 3 doggies

Het gaat in ieder geval de goede kant op met die kleine boef!

Zijn de hechtingen er al uit?

 

Je zegt je bent overgegaan op brokken, zijn dat de brokken waar hij het tot de operatie goed op deed? Want kwa allergie moet je misschien wel weer van voor af aan beginnen; àls Aston überhaupt nog een voedselallergie zou hebben nu.

Dat likken kan komen door voedsel verandering: hij krijgt nu iets met misschien minder zout en/  of andere mineralen en dat probeert hij dan te compenseren door overal aan te likken. Zijn lijfje moet nog wennen aan het voedsel. Dat likken gaat ws vanzelf over.

Welke brokken krijgt hij nu?

yooop

29 november 2014, 18:42 3 doggies

Alles willen likken kan vaak buikpijn zijn.
Sterkte!

Jenny schreef het onderwerp

29 november 2014, 18:52
" Het gaat in ieder geval de goede kant op met die kleine boef!
Zijn de hechtingen er al uit?
 
Je zegt je bent overgegaan op brokken, zijn dat de brokken waar hij het tot de operatie goed op deed? Want kwa allergie moet je misschien wel weer van voor af aan beginnen; àls Aston überhaupt nog een voedselallergie zou hebben nu.
Dat likken kan komen door voedsel verandering: hij krijgt nu iets met misschien minder zout en/  of andere mineralen en dat probeert hij dan te compenseren door overal aan te likken. Zijn lijfje moet nog wennen aan het voedsel. Dat likken gaat ws vanzelf over.
Welke brokken krijgt hij nu? "

 Hij krijgt zijn wolfsblut weer, waar we eerst afgestapt waren om hypoallergene brokken te proberen. De reden hiervoor is dat hij sinds zijn operatie niet 1 keer ziek geweest is en hij nu echt moet aankomen. Hij kwam VEEL beter aan op de wolfsblut dan op de hypoallergene brokken en met beide bleef hij spugen voor de operatie dus daar zat toch niet verschil in.

 

De hechtingen zitten volgens de da allemaal aan de binnenkant en hoeven er dus niet uitgehaald. Dat scheelt weer want Aston wil echt helemaal niet aangeraakt worden door de DA

Suzanne en Luca

29 november 2014, 22:19 3 doggies

Duimen dat het lukt met de wolfsblut! Likken kan door pijn komen, het zal best nog gevoelig zijn. Krijgt hij nu nog iets voor de pijn?

 

Heb je al nagedacht over haarbal pasta? Als hij haren binnen krijgt dat die niet meer in zn maag blijven??

Jenny schreef het onderwerp

gewijzigd 29 november 2014, 23:29
" Duimen dat het lukt met de wolfsblut! Likken kan door pijn komen, het zal best nog gevoelig zijn. Krijgt hij nu nog iets voor de pijn?
 
Heb je al nagedacht over haarbal pasta? Als hij haren binnen krijgt dat die niet meer in zn maag blijven?? "

 Ik durfde het deze man niet zo goed te vragen, omdat hij dus zoals in een paar posts hierboven genoemd, niet zo vriendelijk deed maar ik moet komende week hem nog wegen, dan is die vrouw er en dan vraag ik het. Bedoel je die van beaphar? De pijnstiller kreeg hij maar 4 dagen, maar hij is ook al behoorlijk wat vrolijker hoor, wel heel moe, maar dat is begrijpelijk. Vandaag heeft hij lekker een tijd bij mij kunnen liggen.

Coby & Wanda en Mathilde

29 november 2014, 23:52 3 doggies

Eerlijk gezegd lijkt het mij een slecht idee om te gaan experimenteren met haarbal pasta voor katten.

Aston is pas geopereerd, grote operatie, en was al verzwakt daarvoor, dat alleen al. En er is geen enkele noodzaak voor: de reden voor de verzameling haar in zn maag was het plastic wat het haar ging vasthouden.  Dat is er nu allemaal uit. Aston eet gelukkig weer goed dus zijn spijsvertering is in orde.

Ik zou dat dus niet doen....

Kees

29 november 2014, 23:54 3 doggies

Experimenteren zou ik ook niet doen, maar even met de da overleggen kan geen kwaad natuurlijk.

Jenny schreef het onderwerp

30 november 2014, 10:06

Ik zou het inderdaad niet zomaar doen maar overleggen lijkt me geen probleem.

s@nt@

30 november 2014, 10:43 3 doggies

Ik zou gewoon de oorzaak aanpakken. Ik ken het product niet, maar als Aston leert dat ie geen haren moet eten hoeft ie daar ook geen middel tegen.
Er zijn ook honden die steentjes of stokken eten, daar is toch ook geen middel tegen?

Jenny schreef het onderwerp

gewijzigd 30 november 2014, 10:45
" Ik zou gewoon de oorzaak aanpakken. Ik ken het product niet, maar als Aston leert dat ie geen haren moet eten hoeft ie daar ook geen middel tegen.
Er zijn ook honden die steentjes of stokken eten, daar is toch ook geen middel tegen? "

 Nee, maar het probleem voor mij is meer, hoe hou ik dit tegen? Ik maak elke dag schoon, doe mijn haar omhoog en borstel het alleen in de badkamer. Toch heb ik al 2 keer een haar uit zijn bek moeten trekken. Een stok of een steen is nu eenmaal iets makkelijker te ontwijken dan haren.

s@nt@

30 november 2014, 11:15 3 doggies

Als je de haar uit zijn bek haalt, of als je ziet dat ie ermee bezig is even streng toespreken. Hier werkt dat wel.

Jenny schreef het onderwerp

30 november 2014, 11:21
" Als je de haar uit zijn bek haalt, of als je ziet dat ie ermee bezig is even streng toespreken. Hier werkt dat wel. "

 Doe ik ook hoor, maar Aston reageert nauwelijks op stemgeluid, behalve als ik "Lekkers!" zeg, haha.

s@nt@

30 november 2014, 11:30 3 doggies

Ik weet niet of je er een woord voor hebt, wij hebben het met brood eten op straat. Dan kom ik flink achter uit de keel en zeg 'dat doen we niet! ".
Daarna negeer ik hem, ik doe verder niks, maar ook thuisgekomen, ik kijk hem niet aan, zeg niks, aai niet, helemaal niks. Less is more soms.

s@nt@

30 november 2014, 11:38

Wat ik eigenlijk bedoel, als hij wel reageert op lekkers, kan hij de associatie we maken.
Dus als je je handelen aanpast aan wat je zegt, gaat het kwartje echt wel vallen.

Suzanne en Luca

30 november 2014, 18:12 3 doggies
" Ik zou gewoon de oorzaak aanpakken. Ik ken het product niet, maar als Aston leert dat ie geen haren moet eten hoeft ie daar ook geen middel tegen.
Er zijn ook honden die steentjes of stokken eten, daar is toch ook geen middel tegen? "

 Het is o.a. natuurlijke mout. Het zorgt er bij katten voor, dat de haren niet in de maag blijven.

 

Ik weet niet of je altijd ziet dat hij haren eet. Jenni had het nog niet gezien en toch zat er een enorme haarbal.

 

Ben het met je eens proberen te voorkomen, alleen  het risico te lopen dat je het haar eten niet ziet en weer hij een haarbal krijgt. 

 

Het ene sluit het ander niet uit. Proberen te voorkomen dat hij iets eet en af en toe de haarbal pasta.

Lynn & Charlie

30 november 2014, 18:53 3 doggies

Mout is een soort graan, toch? Zou mijn keuze niet zijn om zo'n haarbalpasta te gaan geven, volgens mij had dat plastic er veel mee te maken dat er zich zo'n haarbal kon vormen, dat klit zich natuurlijk rond het plastic.

Suzanne en Luca

1 december 2014, 08:54 3 doggies

Ik zou met een DA overleggen wat handig is. misschien is er wel een ander spul wat er voor kan zorgen dat er niets in de maag achter blijft.

Sommige paarden eten zand, daar heb je ook weer iets voor om dat weg te krijgen.

Misschien zegt de DA gewoon een muilkorf. 

 

Wat was de oorzaak van dit eten, zich misselijk voelen door een voedselallergie en rommel eten of werd hij misselijk doordat hij dit in zn maag kreeg? Waardoor alles eten. Plastic lijkt me niet echt lekker.

Linda & Mayro

1 december 2014, 09:01 3 doggies

Wat vervelend zeg...

 

MEDICIJNEN
Bij het eten van andere voorwerpen (ijzer, stenen, poetsdoeken enz.) kun je medicijnen geven die de darmbeweging reguleren.
Buscopan is een medicijn dat de darmkrampen opheft.
Emeprid reguleert de samenwerking tussen de in de lengterichting lopende en de circulair lopende gladde darmspieren.
Verder zijn er in de homeopathie ook middeltjes bekend die het eten van bijvoorbeeld stenen kunnen helpen verminderen.

Dit las ik op een site van een dierenkliniek. Misschien heb je er iets aan?

Geef ook jouw reactie

Wat denk jij ervan?

Al lid? Log in · Huisregels

^