Hoi Jami en Milo ,wat betreft de hondenbelasting hoeft U zich geen hoofd te maken ,als de honden een pas hebben en daar het hoofd verblijfs adres op staat en nawijsbaar de eigenaar is.
Men kan gewoon het gsmnr of meschien een nawijs dat de eigenaar van de hondje`s ziek is .
Er zijn genoeg mogelijkheden (maak even een klein schrijven dat U de verantwoordlijkheid heeft over deze periode .
Als u op vakantie gaat laat maar zeggen naar center parks of een camping bent U en de hondje`s op een vreemd adres (anders geef de cranenburgsestraat op in Groesbeek daar kent men geen hondenbelasting ) zo heb ik vroeger gedaan heb nog nooit hondenbelasting betaald en hier hoeft men geen hondenbelasting te betalen pfffhh ik had er 4 nu zijn er 2 schatten van teckels .
Ik wens je veel succes
,en 1 tip nog niet in potje roeren bij de gemeente (ik ken verhalen een collega had een pup die kwam te overlijden en toch moest ze iets 180 euro betalen)