52 weeks of 'Nina Simone'

53 reacties · pagina 2 van 2
Welsh Corgi Cardigan Alles over de Welsh Corgi CardiganKarakter, verzorging en wat baasjes van het ras vinden

sabrina

13 augustus 2014, 21:12

Dankjewel weer allemaal :-D

De naam ben ik nog altijd niet zeker over. Ik wil zo een paar leuke namen hebben en als ik haar dan thuis heb ga ik deze namen eens roepen. Kijken wat het beste bij haar past of waar ze eventueel op zou reageren.

Ik kwam vandaag toevallig op Nani, dus de i en de a van haar stamboeknaam omgedraaid. Vind het ook heel schattig. Wat vinden jullie ? Verder had ik ook nog Nia, Nisa, Fenna en dan mijn vriend wilt misschien Demi. Suggesties zijn ook altijd welkom en meningen ook :-)

Angelique; Bruno, Charlie & Fenna

14 augustus 2014, 09:59

" Dankjewel weer allemaal :-D

De naam ben ik nog altijd niet zeker over. Ik wil zo een paar leuke namen hebben en als ik haar dan thuis heb ga ik deze namen eens roepen. Kijken wat het beste bij haar past of waar ze eventueel op zou reageren.

Ik kwam vandaag toevallig op Nani, dus de i en de a van haar stamboeknaam omgedraaid. Vind het ook heel schattig. Wat vinden jullie ? Verder had ik ook nog Nia, Nisa, Fenna en dan mijn vriend wilt misschien Demi. Suggesties zijn ook altijd welkom en meningen ook :-) "


Leuke namen al! Ik vind Fenna erg leuk, en ineens schoot me Dani in mijn hoofd hihi ;-)

sabrina schreef het onderwerp

15 augustus 2014, 11:27

Dankjewel :-D deze middag mag ik weer op puppybezoek :-D jeeeejj ! Ze zullen zondag 7weekjes zijn, zal alweer een heel verschil zijn met vorige keer toen waren ze 5weekjes . Ben zo benieuwd en kijk er weer zo nar uit, straks of morgen dan ook zeker weer foto's van het bezoekje :-D

Mariska & Luna

15 augustus 2014, 15:16

Leuk zeg!! Ben zeer benieuwd naar de foto's

Iris, Lynn & Sam goedgekeurde fokker

15 augustus 2014, 15:17

Super! Ik ben ook heel benieuwd naar de foto's haha! 

sabrina schreef het onderwerp

15 augustus 2014, 18:41

Heb een heerlijke namiddag achter de rug, de pups zijn zoooo schattig. En echt bandietjes :P haha zo lief. Ik heb vandaag ook besloten hoe ze gaat heten, met dat ik haar in het echt terug zie vond ik het echt een Nisa. Dus zo gaat ze gaan heten, het zal een Nisa worden. De foto's ben ik nu aan het uitzoeken, bijsnijden en daarna oploaden. Dus die komen eraan :-)

Saskia :)

15 augustus 2014, 18:43

Jaaaa foto's ! En leuks naam hoor, Nisa! :-D

sabrina schreef het onderwerp

16 augustus 2014, 11:46

Dankjee :-) Wat leuk dat jullie de naam ook mooi vinden, vind dat toch echt heel moeilijk hoor.

Aangezien dit het 52 weeks topic is plaats ik hier maar 1 foto. Om het overzichtelijk te houden :-)

Dit is de 7 weken foto :-D


De andere foto's plaats ik zometeen in dit topic : https://www.hondenpage.com/hondenforum/187966/welsh-corgi-cardigan.php

sabrina schreef het onderwerp

3 september 2014, 09:23

8 weken , net bij ons thuis

 

 En 9 weken , in de dierenwinkel, kennis maken met de visjes

S met L&B, † Bifi

3 september 2014, 11:08

Wat is ze mooi zeg! Hoe bevalt het, de kleine meid thuis?

Karen, baasje van Bo!

3 september 2014, 15:54

Super lief en wat een schoontje! Lukken de eerste dagen thuis een beetje? Is Nisa het al een beetje gewend bij je thuis?

sabrina schreef het onderwerp

4 september 2014, 22:22

Dankjewel allemaal :D ja het gaat heel erg goed, ze is supersociaal en totaal niet snel onder de indruk. Ook erg slim en leert snel. Ik geniet echt met volle teugen van der , kan echt niet meer zonder haar <3

Anthony & Kyo

4 september 2014, 22:39

Wat een leukerd! geniet ervan 

sabrina schreef het onderwerp

10 september 2014, 06:48

Dankjewel :) 

 

hier de 10 weken foto :D

 

Inge en Jessy & Binti

10 september 2014, 08:18
Zo, dr oren zijn al flink gaan staan! Wat een verschil als je het vergelijkt met een weekje terug

sabrina schreef het onderwerp

10 september 2014, 21:55

Dankjewel allemaal :) .. Ja die oortjes staan al veel rechter , gaat idd zo snel :D

Roedel van het noorderlicht

10 september 2014, 22:01

Ohhh heb ik dit topic zomaar gemist ;-)
Ik volg ik volg.
Je heb een pracht pupje !
Heel veel plezier ermee <3 ;-)

Lees ook

^