De Jack Russel van mijn varende zoon woont ook bij ons en ook hij krijgt het formaat 'worst' als hij niet op een dieet staat.
Hij eet gewoon alles wat los en vast zit, als de paarden met het eten knoeien eet hij het op, als ik hem niet apart zet duikt hij razendsnel in de bakken van de andere honden en voor je het weet heeft hij 1 of 2 happen opgeschrokt.
Dat wil niet zeggen dat ie continue honger heeft maar sommige honden en dat is ook vaak rasspecifiek (o.a. Mopsen, Labradors) hebben een niet te stillen eetlust.
Voor mijn Witte Herders kan ik gerust de hele dag brokjes zetten, die eten wat ze nodig hebben en de rest laten ze staan, dat geldt ook voor mijn 2 Franse Bulletjes. Maar als ik dat doe bij onze Mops en de Jack Russel van mijn zoon! Die eten tot ze exploderen!
Sommige honden hebben ook zo iets van: we moeten eten want wie weet is er morgen niks! Misschien is het een soort oergevoel wat dan op speelt of misschien zijn het ook gewoon veelvraten wie zal het zeggen! 
Op kattenvoer en kattenpoep zijn ze overigens allemaal razend dol!
Het is de scherpe geur of zo denk ik maar als er een kat gepoept heeft, vinden honden die plek gegarandeerd, graven het op en hebben dan een feestmaal. 
Net als met paardenpoep, koeienvlaaien, konijnenkeutels enz.
De veelvraatjes krijgen bij ons tegenwoordig in afzondering eten, dan kunnen ze ook niks stelen!
Op http://dier-en-natuur.infonu.nl/huisdieren/46720-hondenweetjes-allerlei.html zeggen ze er dit over:
Een wolf kan in één maaltijd tot wel acht kilo vlees verorberen. Een huishond, die niet hoeft te werken voor zijn kost, neemt genoegen met veel minder. Krijgt een hond meer dan hij opkan, dan vertelt zijn instinct hem dat hij de rest beter kan bewaren voor slechtere tijden. Daarom wordt een bot dat te groot is om in één keer op te eten netjes onder de grond begraven. Ook met harde snoepjes wordt dit wel eens gedaan. Het malse eten uit de etensbak kan natuurlijk niet onder de grond worden verstopt. Sommige honden die te veel voeding krijgen, en waarbij de drang om voedsel te bewaren vrij groot is, maken dit aan hun baasje duidelijk door hun etensbak naar de hoek van de kamer te duwen, met hun poten graafbewegingen te maken en met hun snuit hun bak te bedekken. Andere honden blijven gewoon dooreten en zetten het teveel aan voedsel om in vet voor moeilijkere tijden.