Waarmee is mijn boxer gekruiist

140 reacties · pagina 2 van 5

Claudia en Tibetaantjes Sarah en Chenpo

gewijzigd 28 juli 2014, 17:48
Bij Someren zit een hele grote broodfokker. Hoop niet dat je hond daar vandaan komt :-( Dan zou zo iemand weer gesteund zijn :-( Heb je de ouders niet gezien? Bij mij schoot Ridgeback en Stafford te binnen net als sommige anderen. Wel een leukerdje hoor om te zien. Fijn dat je er blij mee bent.

Falco Bowie

gewijzigd 28 juli 2014, 18:07
Ik vind hem erg veel op Saar lijken van Saar13 Hij heeft veel weg van een stafford of bull mastiff.Maar hij is wel leuk. Boeit jou dat nou hij is toch heel leuk.

theo schreef het onderwerp

28 juli 2014, 18:20

Ja inderdaad , hij groet alleen heel hard Aan kom gemiddeld 3 kg aan per week. Omdat ik nou niet precies weet als dit een grote of kleine kruising is weet ik niet als dit goed is. De ribbe zijn lichtjes zichtbaar , maar hij heeft wel enorme hangel in zijn nek.

Yaragoedgekeurde fokker

28 juli 2014, 18:48

Wat is hij al veranderd zeg! 

Ik denk nu eerder aan een kruising cane corso/bullmastiff. 

Blijft lastig aangezien hij nog jong is. 

Anoniem (gast)

28 juli 2014, 19:10

De regel is toch maximaal 1 kg per week? Vind dat wel absurt snel gaan

-

28 juli 2014, 19:52

Ik zag laatst eem Boxer x Bull Mastiff.... Moet zeggen dat hij daar ook wel een beetje van weg heeft.....

oukjespeciaal aangestelde fokker

28 juli 2014, 20:58

Je weet niet wat z'n moeder voor ras was?

theo schreef het onderwerp

31 juli 2014, 20:27

Vandaag bij pets place geweest , de man die daar werke vond hem lijken op een duitsedog x boerboel en vond hem erg groot 18 weken 24.20 kg. Ben benieuwd. Tevens heeft de man mij cavom aangeraden als voer. Is hier iemand bekend mee?

Saskia :)

1 augustus 2014, 08:47
" Vandaag bij pets place geweest , de man die daar werke vond hem lijken op een duitsedog x boerboel en vond hem erg groot 18 weken 24.20 kg. Ben benieuwd. Tevens heeft de man mij cavom aangeraden als voer. Is hier iemand bekend mee? "

 

Ik zie er niet echt boerboel in... Heeft die man ook gezegd wrm die er op vond lijken?

theo schreef het onderwerp

1 augustus 2014, 18:33

Nee het die niet gezet , mijn pup lijkt hier wel echt op 2 druppels water , maar op de foto's lijk mijn Bruno echt anders.

theo schreef het onderwerp

1 augustus 2014, 18:34

Vooral op die linker

theo schreef het onderwerp

1 augustus 2014, 18:35

Tadashi (gast)

1 augustus 2014, 20:51

Ik zie er Tosa inu in! 

Sammy

1 augustus 2014, 21:00

Maar heb je dan niemand van de ouders van de hond gezien?

theo schreef het onderwerp

1 augustus 2014, 22:38

Nee dat heb ik niet alleen op foto,

soraya

1 augustus 2014, 22:46

Cane Corso,Duitse Dog.

Annemiek

6 augustus 2014, 12:59

Hij is een mooie kruising maar wel al groot voor zijn leeftijd, als er al boxer in zit dan inderdaad met een boerboel, mastiff ofzo, vanwege kleur en formaat.

Ik heb een boxerteef, dat scheelt wel een paar kg. met een reu, maar zij was pas met een jaar oud ong. 25 kg. en eenmaal volledig uitgegroeid met zo'n jaar of 3, rond de 30 kg. 

Veel plezier met Bruno, hij heeft echt een leuk koppie!

Linda & Mayro

6 augustus 2014, 13:02

Ik dacht ook meteen ridgeback

theo schreef het onderwerp

14 augustus 2014, 19:49

Hier wat foto's van Bruno , net naar pets place geweest en hij weeg maar liefst 29'kg.mribbe zijn nog te zien , en op het oog ziet het goed uit dus echt niet te zwaar

theo schreef het onderwerp

14 augustus 2014, 19:51

 Op deze foto lijkt die toevallig heel mager.

RVS

gewijzigd 14 augustus 2014, 20:01

Er zit volgens mij wel Boxer in

theo schreef het onderwerp

14 augustus 2014, 19:55

Tevens nog erbij te zeggen niet echt zicht baar op foto.s is dat die heel erg breed gebouwd is. Want die cane corso pup was mee die van een maand ouder. En Bruno was hier tegen over veel breder. Weet echt niet het ras. Ben echt zo benieuwd als die uitgegroeid is. 

Suzanne en Luca

15 augustus 2014, 19:50

Een ridgeback met boxer zou heel goed kunnen. Als je een foto van een ridgeback en boxer naast elkaar zet! 

Vavere

15 augustus 2014, 19:53

Rhodesian ridgeback??

Sterre en baasje Julia

gewijzigd 15 augustus 2014, 20:54

ik gok ridgeback en boxer ? Zie niet echt stafford (kan aan mij liggen )

of iets met bullmastiff of tosa inu..

oehh dat is lastig, ben ook benieuwd hoe die er later uit ziet..

Guus

16 augustus 2014, 10:44

Lijkt inderdaad op een ridgeback x boxer. Maarja wat het ook is, hij is prachtig!

theo schreef het onderwerp

16 augustus 2014, 17:50

Bedankt voor reacties zal over 2 weken nieuwe foto,s uploaden 

Lisette de Witte

16 augustus 2014, 19:56

Ik zie er geen ridgeback in, maar goed je weet nooit zeker wat er  (allemaal) inzit.

Ook de moeder niet gezien toen je hem ophaalde??

Je kan ook een DNA onderzoek laten doen als je wilt weten, ken iemand die dat heeft laten doen en daar heel tevreden over is! Dan weet je wat er in je hond zit.

Anders blijft het raden... Maar waarom wil je het zo graag weten als je van te voren een hond koopt, waarvan je de ouders (?) niet ziet? Ik snap dat je nieuwsgierig bent en dat de hond je verkocht is als boxer, maar ik denk dat de pup er met 8 weken ook niet als boxer uitzag, aangezien de lange snuit, die een boxer echt niet heeft ook niet met 8 weken.

Beetje naïef vind ik. Ook raar van de (brood)fokker om een hond te verkopen als boxer, terwijl die dat helemaal niet is....... Heb je daar na vraag gedaan?

 

Nu gewoon lekker genieten van je hond en niet meer afvragen wat het is of het laten onderzoeken. ps. wij voeren ook Cavom en zijn daar tevreden over!

 

theo schreef het onderwerp

27 augustus 2014, 19:42

Hij is echt aan t groeien Stafford loop al onder hem door  En morgen 5 maandjes jong haha. 

^