smorgens spugen

11 reacties

jaime

19 november 2009, 08:00

Sinds een paar dagen spuugt mijn hond smorgens wat slijm/vocht uit, de ene keer is het wat slijm de andere keer gewoon vocht het is gewoon helder van kleur. Iemand enig idee wat dit kan zijn of hoe ik het kan voorkomen? Ze heeft dit nog nooit eerder gehad is verder gewoon speels energiek eet goed en koortsvrij

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "smorgens spugen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Sandra, Midas en Roosje

19 november 2009, 08:37 2 doggies

Onze Roos spuugde "sochtends ook slijm. Kreeg de tip om haar savonds later eten te geven en dat werkt( gaf haar laatste maaltijd om 4 uur smiddags en nu om 6 uur). Denk dat het bij Roos kwam omdat haar maag leeg was en ze honger had.
groetjes Sandra

Toos (en boxer Kiara)

19 november 2009, 08:37

Het kan zijn omdat hij misselijk is.
Toen onze hond kleiner was gebeurd dat ook wel eens.

Esther

19 november 2009, 08:52 3 doggies

Hoi Jaime,

Probeer hem eens ´s morgens direkt een paar brokjes te geven, kan namelijk zijn dat zijn maag te leeg is en sommige honden hebben hier last van. Dan kunnen ze een beetje gal of zo gaan spugen.

Gr. Esther

jaime schreef het onderwerp

19 november 2009, 12:12

dat van een paar brokjes gelijk geven zal ik eens gaan proberen baat het niet schaad het net zullen we maar zeggen bedankt voor de tip

Esther

19 november 2009, 17:34

Hoi Jaime,

laat je ons nog even weten hoe het gaat?

Triggered by the herd

19 november 2009, 18:23

Hier had Minka het ook. Ze krijgt nu voor het slapen gaan nog een cracker of wat kaas of zo. Sindsdien nooit meer last van gehad!

jaime schreef het onderwerp

19 november 2009, 18:37

@ Esther zal laten weten hoe het gaat

Esther

20 november 2009, 17:58

Hoi Jaime,

En....... al resultaat gehad?

Hoop dat het geholpen heeft met de brokjes, bij die van mij hielp het direkt.

Gr. Esther

jaime schreef het onderwerp

20 november 2009, 18:09

@ Esther,

Het was geen brokje maar een hondenkoekje dat was sneller bij de hand hahaha maar ze heeft niet gespuugd in iedergeval deze morgen

Esther

20 november 2009, 18:41 2 doggies

Hey fijn te horen :-D :-D

En het maakt niet uit hoor wat je geeft, alleen dat ze iets in de maag heeft :-D

Gr. Esther

jaime schreef het onderwerp

20 november 2009, 18:44

@ Esther, dat dacht k al maar tis hier smorgens altijd even hectisch :-) 4 honden die aandacht willen als ze me weer zien na een nacht, 2 katten die graag eten willen en een dochter van 4 die ook zo snel mogelik in de kleren wil want die wil mee met het uitlaatrondje.......dus ja het eerste waar ik langskom is dan de kelderdeur waar de hondenkoekjes achter staan. En ja ik ben een alleenstaande moeder dus dan handel je snel en roeien met de riemen die op dat moment bij de hand zijn he

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "smorgens spugen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^