Drib is 4 weken terug gepakt door een teek. Deze wipte ik er direct uit met een teken tang en met kop en al. De teek bleek al dood te zijn.
Er was een klein prikje te zien, maar dat groeide mooi dicht. Ik had het ontsmet.
Van de week ontdekte ik op dezelfde plek een pijnlijke bult. Hij is groter als een teek. Ik denk 2 of 3 keer zo groot, maar had dezelfde kleur als de huid.
Gister werd het rood.
Vandaag zag het eruit alsof het ietsjes had gelekt. Het leek ook minder pijnlijk, maar dat kan bedrog zijn ivm vermoeidheid (veel gedaan).
Daarnet heb ik het open gemaakt in de hoop de druk eraf te krijgen zodat het geen pijn meer zou doen. Ik kreeg het open (bovenkant kwam er gemakkelijk af), maar er kwam niets uit. In het midden van de bukt zit een witte plek (etter?), maar dat krijg ik niet weg. Om die witte plek is het rood en kwam een beetje bloed vanaf. Ik heb het goed ontsmet.
Maar wat is het? Moet ik naar de da?



Reageren



Sonde van het jaren lang bij houden en op sparen Ze heeft wel een staartje in trouwens. "

"
