Hey,
Hier ben ik weer :) Met een hond kan je toch vanalles tegenkomen zeg!
Sammie heeft op ongeveer 5 cm² in haar hals een paar korstjes die in haar haar plakken. Het lijkt eigenlijk of ze gewoon wondjes had en daar nu gele/bruine korstjes op heeft gekregen. Als ik eraan kom, doet het geen pijn en als ik ze eraf trek, komt er wat haar mee dat erin zin natuurlijk en heb je eronder 'roos vel'. Ik heb er een foto van getrokken, maar weet niet of dat duidelijk is.
Zou dat kunnen komen van het spelen? Ze speelt 1x week met een andere hond en die 'bijten' mekaar wel in de nek voor te spelen, zonder grommen, gewoon vasthouden en dan weer lossen. Of kan dat niet dat een hond 'doorbijt' tot er kleine wondjes zijn zonder dat ik haar hoor piepen? Of moet ik mij zorgen maken en is het iets anders. Ik vind het zoiets klein om ermee naar de dierenarts te gaan.
Afwachten?
Ik heb ook al verschillende 'korstjes' bij honden gegoogled, maar het is zeker geen hotspot of iets anders dat ik op de foto's zie. Het is ook enkel maar op één plekje.
Groetjes en bedankt voor de tips!


Reageren
