Gorby was net 5 jaar toen we hem hebben opgehaald bij zijn laatste eigenaar.
De 1e 5 jaar heeft hij het niet altijd even goed gehad, hij was dan ook mentaal en fysiek
aardig kapot (woog oa 10kg minder als nu, als gevolg van worm en giardia besmetting).
Hij heeft pas zijn 10e verjaardag alweer gevierd.
Van oorsprong is hij echter van zeer goede komaf en dat betaalde zich ook wel terug in het feite dat hij een sterk en veerkrachtig dier bleek te zijn.
Maar we hadden en hebben onze handen vol aan hem, want hij is behalve fysiek ook mentaal erg sterk en gelooft niet zo heel erg meer wat mensen denken dat goed voor hem is. Maar we zijn erg blij met hem, hij heeft zo geheel zijn eigen kwaliteiten en is voor ons inmiddels een schat van een hond.
Het strand is voor ons, omdat we in de randstad wonen, heerlijk dichtbij, we kunnen hem geen groter plezier doen, liefst met bevriende honden, vooral het strand van Ouddorp is helemaal geweldig.
Toen hij zo onverwachts die LPC bleek te hebben (niet door erfelijke factoren maar echt pure pech) dachten we niet ooit nog op het strand te komen, want dat is natuurlijk toch wel erg zwaar lopen, maar het kwam toch dusdanig goed dat hij dat uiteindelijk dus weer heel goed aan kan, en dat is genieten....... voor baas en hond.
Maar ... jullie en Joy hebben nog een hele weg te gaan, maar je zal zeker tijd nodig hebben en misschien nog eens een 2e operatie. Iedere hond is anders, maar zo te lezen slaat ze zich er maar wat dapper door heen en dat is ook absoluut jullie verdienste, je moet het maar over hebben allemaal voor de hond....... wat dat betreft is ze een gelukkige hond 