Spannend je nieuwe pup, ben benieuwd!
Toevallig zijn de laatste tijd veel topics hier over bijt incidenten. Niet alleen door staffords. Was het maar zo simpel, dat je bijten bij een ras kon verwachtten, dan liep je alleen bij die weg. Helaas komen bijt incidenten voor bij alle rassen!
Ik let heel goed op andere honden en als ze me niet aanstaan, loop ik weg of om. Laat de eigenaar maar denken, mijn hond is mij te veel waard om risico te lopen.
Een heel goed boekje is: begrijp ik mijn hond, van Sacha Gaus en Nikki Gootjes. Hier wordt de lichaams taal van een hond goed uitgelegd. Zo kun je leren of een hond kwaad wilt of niet.
Ook zijn er veel filmpjes over honden taal. Heel veel kijken en probeer de taal van honden te lezen. Heel belangrijk! Als er ooit een hond op je afkomt, til je kleintje gelijk op. Een klein hondje is geen partij, die moet je heel goed beschermen.


3 doggies





