Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bosch hondenbrok" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
aii, het is heel vervelend dat je bent ontslagen,
persoonlijk zou ik voor een brok kiezen die een hoog vleespercentage heeft, geen toegevoegde geur/kleur en smaakstoffen en geen graan of aardappel bevat,
op de site www.food4pets.be staan o.a. Orijen, acana, taste of the wild, Wolfblut,
ook zou je eens kunnen kijken naar Dogloversgold,
http://shop.dogloversgold.eu/Webwinkel-Catego
ry-886929/Droogvoer.html
Succes.
ja dacht ik nu net ook aan, ![]()
Gast, maak even een profiel aan, dan kan ik je een pb sturen ;)
Hoi,
ik h
eb even een profiel aangemaakt,ben benieuwd
bedankt iedereen
Hier tevreden over bosch...de BIO variant, is ook gelijk vegetarisch...wat dat betreft zou ik niet enkel deze BIO-vega brok voeren, maar voor ons is het perfect omdat we het naast Darf kvv geven en ze dan enkel "goed" vlees binnenkrijgen (en de beestjes waar het van gemaakt is het ook beter hebben niet te vergeten).
Maar heb ook wel wat andere brokken geprobeerd, ook BIO met vlees maar dat vond ik een stuk minder gaan dan de Bosch BIO vega gek genoeg.
Dus dat zou je ook nog kunnen doen...vega brok geven en afwisselen met een goede kvv. Want hoe hoogwaardig is het vlees in de meeste brok nu eenmaal?
Rechts bovenin zie je een envolopje ;)
healthy dog... 15 kilo voor1 39.50 
zelfde kwaliteit als orijen, arcana en tast of the wild
"
Waarom niet gewoon hier? Ben wel nieuwsgierig wat je adviseert.
Ik heb Jamie ook een tijdje bosch gevoerd, beviel wel prima eigenlijk.
Opsich dus vrij goede ervaringen met bosch...
Waar je met zoeken naar goede brok in combi prijs verhouding wil zoeken, zoek je eerst naar een lijstje van verschillende brokken die je geschikt lijken.
Kijk hoeveel je hond dagelijks nodig heeft. (per brok die op je lijstje staat) deel het aantal kilo dus bijvoorbeeld 15000 (voor 15kg): de dagelijkse hoeveelheid die de hond nodig heeft= aantal dagen dat je hond met de zak doet. Prijs van de zak delen door het aantal dagen en dan weet je de dagprijs die je voor die brok kwijt bent.
Zo hebben wij de nodige brok vergeleken en kwamen er al snel achter dat duurdere brok zeker niet per definitie duur is, maar je veelal langer met zo'n zak doet waardoor je een lagere dagprijs hebt.
Hoi,
Hier ook een Bosch eter, ze doet het er prima op, bak is elke dag weer leeg, ze is verder super gezond.
Een hele tijd heeft ze ook KVV gekregen maar dat liet ze staan op den duur, toen maar overgestapt op brokken, en geen problemen meer gehad.
Ik en Doenja zijn erg tevreden en voor de prijs hoef je het niet te laten.
En ik maar denken dat iemand brokken had gemaakt met zijn Bosch boormachine.![]()
Maar wellicht had ik mij kunnen bedenken dat dat wellicht niet ter sprake komt op een hondenforum (met voornamelijk vrouwen)![]()
Haha Bosch klinkt inderdaad niet als een hondenbrok,had er nog nooit van gehoord...
Met de boormachine gaat het niet lukken. Ik heb wel een multitool en decoupeerzaag van Bosch ![]()
Daar kan je ook mooie brokken mee maken!![]()
Ik geef zelf Purizon, graanvrij voer... ook te bestellen bij zooplus. Ben er tevreden over.
Nadeel van dat brok is dat het E621 bevat, wat een smaakversterker is die niet bepaald veilig geacht word.
Ik geef Lukullus van Zooplus.
Zit geen geur- en kleurstoffen of conserveermiddelen in :) geen graan (wel aardappel of rijst) en is betaalbaar :) en is ongeveer 3 euro per kg. Ik voer mijn hond ook nog eens 100 gram minder dan op de zak :) ik ben aan brok nog geen euro per dag kwijt (mijn hond weegt 28kg)
En het belangrijkste: hij vind het heerlijk!
En waar haal jij precies je kennis vandaan anoniem?
Bedankt voor alle reacties. Ik heb een klein zakje geperste brokken maar deze vindt hij niet zo dus word denk ik een krokante brok, lukullus is ook geperst toch ?
Lukullus is ook geperst, maar toch vrij stevig hoor :) die van mij kauwt er echt op.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bosch hondenbrok" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.