gewoon even een vraag

7 reacties

Mellow & Mylo & een beetje Marloes

13 november 2009, 14:08

Gewoon ff benieuwd..
Is er een speciale periode dat veel honden loops zijn? of is het net als bij mensen ? iedereen anders?

Klinkt misschien stom.. Maar, heb het idee dat mellow sinds een week met zijn hormonen in de knup zit, hij is helemaal gek thuis..!! bijna onhandelbaar.. dus ik heb eigenlijk het idee dat er loopse dames in de buurt zijn ;-)

p.s. Mellow wordt a.s woensdag gecastreerd, maar gewoon ff ter info voor mijzelf.. zat het me af te vragen..

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "gewoon even een vraag" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

13 november 2009, 14:25 3 doggies

in de natuur is het dat er in de lente jongen worden geboren, de honden zijn geen natuur honden meer, dus die kunnen het hele jaar loops worden, heeft met de geboorte van de honden te maken.

een hond die in januari geboren wordt , wordt meestal na zes maanden tot anderhalf jaar loops. een cyclus is vanaf vijf maanden tot anderhalf jaar, hooguit.

bamse is een grote hond, nou zegt dat niet veel, maar is loops geweest met 17 maanden en nog steeds niet loops geweest voor de tweede keer, ze is nu exact 2.5 jaar. en zo is het met alle honden anders.

dus ja jouw hond kan het hele jaar last hebben van loopse teefjes. :'(

Gerdine van der Linden

13 november 2009, 14:40 3 doggies

Mijn hond is rond maart en rond september loops. Bij mijn hond kan er soms 5 maanden tussen zitten en soms ook 7 verschilt altijd. Dus wat Willemijn zegt het verschilt per hond.

marianne4u

13 november 2009, 15:21

Ik weet wel als je een heleboel teven hebt dat ze allemaal rond dezelfde tijd loops kunnen worden. Dat heeft de natuur zo geregeld, maar vraag me niet waarom ;-)

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

13 november 2009, 16:16 3 doggies

Nou Raki is op het moment ook aan het joelen en overal snuffelen, dus ik denk dat er in de buurt wel een of meerdere teefjes loops zijn... Dus hier hangt 't ook in de lucht ;-)...

Mandy & Bram.

13 november 2009, 16:24

Verschild per hond. Gemiddeld worden te om de 4 a 6 maanden loops! ;-)

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

13 november 2009, 23:42

Nee Raki is niet gecastreerd... M'n ouders denken er nu ineens over om hem te castreren :'( O-)... Hij heeft bananen in z'n oren als hij een teefje ruikt... ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "gewoon even een vraag" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^