En jij komt hier even anoniem mij wegzetten als "een bepaald slag volk" en verwacht serieus genomen te worden? Ik vind jou commentaar ronduit asociaal. Welk slag volk ben jij dan wel niet als je op deze manier mensen beledigd en generaliseert?
Ik berust in het idee dat je waarschijnlijk niet beter kan als dit. Dat dit het uiterste van jou capaciteiten is en je eenvoudig weg niet in staat bent je fatsoenlijker uit te drukken dan je nu doet. Welnu, dan hoor ik liever bij dat "bepaalde slag volk" die niet anoniem het baasje uit hangen en die wel met fatsoen en respect met elkaar kunnen spreken. "
Ben je me net voor Frank.
Ik pas ook echt in het prototype apart slag volk... Ik ben gemeenteambtenaar en m'n vriend is politie agent.
Voldoen wij nu ook aan dat aparte slag volk?
Maar denk inderdaad dat meneer/mevrouw teveel naar de TV kijkt. Daar zie je inderdaad vaak apart slag volk op. Open je ogen en je komt in het echte leven terecht en dan zul je zien dat er helemaal niet zoveel apart slag volk is ;)
Slaat nergens op om alle mensen over 1 kam te scheren. Dan past meneer/mevrouw Anoniem bij het type ''internethelden''.


3 doggies





vandaar aanvinken dat anoniem en gasten niet mogen reageren. 




