Over wel of niet los mogen lopen wel of geen losloop gebied houd ik me buiten daar gaat het nu niet om.
Je pup is 7 maanden dus begint simpelweg te puberen.
Even aanlijnen, terug naar de basis.
In de puberfase gaan ze meer uitproberen, meer dingen testen en doen die ze eerst niet deden, en in een puberfase zou ik qua loslopen ook zeker alleen richten op gebieden waar geen wegen zijn,
Harder terug werken aan hierkomen, tussendoor hierrr (zonder aanlijnen zodat Hierr niet altijd aanlijnen betekent) en hierrr. en komen altijd belonen ookal duurt het een kwartier voor ze komt hier komen altijd belonen en in deze fase met iets extra lekkers iets waar je niet standaard mee beloont.
Je hebt een puberende Herder ![]()
ik oefen best veel met haar hierin inderdaad ook roepen belonen en niet aanlijnen en dat dan een paar keer onderweg. iets extra lekkers ga ik ook zeker doen!


Reageren






