Ik heb een hondje Zita, dat wisten jullie al.
Maar ik heb ook nog 2 kleinere hondjes, 2 shih tzu's. Axelle & Fidelle.
Axelle is 13 jaar en Fidelle is 12 jaar. We laten ze al van kleins af scheren om de 4 maanden.
We wonen op een boerderij dus dit is dan handiger. Ze zijn het allebei gewend. Ik ga steeds me naar onze trimster, zaterdag moesten we teruggaan om ze te scheren. Er is niets opvallends gebeurt bij de trimster. Axelle maakt er geen probleem van dat hij nu wat kaler is
Maar Fidelle, ik ben ongerust. Sinds dat ze geschoren is, is ze van alles (!) bang. Ze eet niet meer alleen...ze eet enkel als ik haar voeder met een lepel. Ik vind dit niet zo normaal, maar als ze daarmee eet ben ik al blij. Maar Fidelle is niet meer zoals voor zaterdag. Ze zit in het hoekje, nooit meer blaffen enz... Normaal blaft ze om een koekje, nu niet meer. En ze wilde niet meer slapen bij Axelle, dus nam ik haar mee naar mijn bed sinds zondag. En wat me opvalt, 's avonds is ze helemaal niet haarzelf, nog erger dan overdag. Ze herkent me niet meer, net of ze mij niet hoort..als ik haar dan langzaam aanraak, is het net of ze niet weet dat het ik is en is ze zo gespannen. Ik ben enorm ongerust. Ligt het aan de ouderdom? Of is het van het scheren? Of wat is het?
Moet ik onze dierenarts raadplegen?
Mvg Delphine


Reageren





Toen wilde ons hondje ook niets meer, ze liep de hele tijd door het huis alsof ze geslagen was. Ze had geen rust meer in haar lijf. Ik heb haar toen ingesmeerd met Aloë vera gelly. Dit verkoelt de huid en geneest de verbrande huid.













