2 knobbels

6 reacties

Alice

2 november 2008, 18:49

Hoi, Tessa is inmiddels 10 en een beetje aan het sukkelen met ontlasting etc. Ze heeft al hypoallergeen voer en dat gaat goed. Ze is gesteriliseerd toen ze 7 maanden was.

Van de week voelde ik aan beide zijden van de buik een knobbel. Tussen de ribbenkast en het bekken in. Misschien eierstokken? Nieren?

Ze is verder niet ziek, pijn oid.

Alice

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "2 knobbels" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Ilja & ***Sterre**

2 november 2008, 19:17


Hoi Alice,

Ik ben natuurlijk geen DA... ;-)

Maar ik denk niet dat je de eierstokken kunt voelen, die worden - altijd - weggehaald bij een sterilisatie...

Als de nieren vergroot zijn..
Zou je volgens mij o.a. ook vachtproblemen moeten hebben..
En zal ze te veel of te weinig plassen/drinken...

Voel je niet gewoon laatste rib..?

Wat je wel kunt voelen zijn misschien wat harde plekken in haar darmen...
Maar dan moet je wel redelijk hard duwen/palleren, eer je dat kunt voelen...

Misschien zou je iets van schapenvet door haar eten kunnen doen... Dat maakt een laagje in haar darmen. Misschien helpt het iets met laxeren...
Of anders een paar druppeltjes zonnebloem olie..


Als je het toch niet vertrouwt, ALTIJD even naar de DA.... ;-)

Lieve groet, Ilja
High-five van *Sterre*
High-five van *Sterre*

Alice

2 november 2008, 20:01

Het zijn echt 2 ronde bulten en niet de ribben, want ze zitten echt tussen de achterste ribben en het bekken in. Ik ga sowieso wel even naar de Da.

Alice

3 november 2008, 11:09

Vanmorgen kon ik nog bij de DA terecht. Alle lymfeklieren zijn opgezet. Donderdagmorgen gaan we een dunne naald biopsie doen en een plas inleveren. Heb meteen gevraagd waar DA het eerst aan dacht. We hebben al een hond verloren aan kanker, dus durfde de gok te nemen en de vraag te stellen. Hij gaf aan, dat het bloedkanker kan zijn, maar gaat er niet meteen vanuit. Voor hetzelfde geld is het toeval, want de hond heeft verder geen jeuk of andere wondjes. We wachten af.

Ilja & ***Sterre**

3 november 2008, 14:07


Hallo Alice,

Oh, wat een spannende tijd... pfff...

Ik ga heel hard duimen, dat het niets bijzonders zal blijken te zijn...

Probeer je koppie op te houden...

Heel veel sterkte, lieve groet, Ilja
Pootje van *Sterre*

hondengek , reny

3 november 2008, 14:38

pff spannend , hopelijk valt het mee hoor , sterkte ,

Toshi

3 november 2008, 19:33

wij duimen hier met alle vier onze pootjes -ikke Toshi toch vrouwke met haar handen
hopelijk niks ernstig
sterkte

Paty & Toshi

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "2 knobbels" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^