hallo

8 reacties

Gerrit-Jan

2 november 2008, 17:51

Hallo allemaal,

Ik had al een vraag gesteld maar laat ik mij even voorstellen:

Mijn naam is Gerrit-Jan (GJ), vader van 2 kinderen 37 en ik woon in een klein dorpje in Gelderland.

In mijn jeugd hadden mijn ouders altijd honden dus was het iets vanzelfsprekend dat ik ook een hond moest hebben toen ik zelfstandig werd :-)

Mijn eerste hond was Marco. Een mechelse herder van 9 jaar oud. Marco was op zoek naar een nieuwe baas omdat een van de kinderen zwaar allergisch was voor Marco. Marco is uiteindelijk 11 jaar oud geworden en helaas te jong gestorven aan botkanker.

Kyra is mijn eerste pup geweest. Kyra was een duitse herder. Met Kyra ben ik erg actief geweest in in eerste instantie gehoorzaamheid. Nadat we samen veel cursussen hadden doorlopen zijn we een tijdje behendigheid gaan doen. En daar hebben we samen veel lol mee gehad. In die tijd is ook Miro gekomen. Een border collie. Miro is met mijn ex mee verhuisd en Kyra bleef bij mij.
December vorig jaar is Kyra plotseling overleden aan lever kanker. Ik wilde even geen honden meer maar het ging toch weer kriebelen. Mijn vrouw heb ik enthousiast gekregen voor de border collies en ze is nu druk bezig met Mack. En ook ik ben weer bevangen door de honden en hun enthousiasme als je met ze bezig bent. Dus ik ben momenteel op zoek naar een hond waar ik weer maatjes mee kan worden. Ik wil geen pup maar zoek een jonge hond met mogelijkheden. Zo snel ik een nieuw vriendje heb gevonden zal ik er weer vol voor gaan en lekker aan de slag met de hond.
Een hond is voor mij een hond. Klinkt logisch maar ik zie dat een hond bij veel mensen een mens is die blaft. UIt een bak eet maar soms ook aan tafel :-D
Ik denk dat een hond uiteindelijk veel gelukkiger is als je hem in zijn waarde laat en hond kunt laten zijn. En in die rol ook een ijzersterke band met een hond kunt opbouwen. Er veel plezier aan kunt beleven maar je wel bewust moet zijn waar je aan begint. Je bent er iedere dag mee bezig en dat moet je wel willen.
En omdat ik dat mis en weer wil heb ik besloten weer op zoek te gaan naar een vriend voor vele jaren.

Groeten,
GJ

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hallo" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

*niet langer lid*

2 november 2008, 17:53

Welkom GJ....
veel forum plezier hier

ik kijk uit naar de foto's van jou en de jouwen....


Pien

joke&taat

2 november 2008, 17:59

Hoi gerrid jan
Eerst welkom op het forum
Heb je wel is bij de asiels gekeken daar kan je soms best heel leuke honden weg halen zie mij taat een schat
Groetjes joke en taat

Margje & Bikobijna goedgekeurde fokker

2 november 2008, 18:23

Hey GJ!

Van harte welkom!
Naar welk ras of kruising ben je op zoek?
Wil je ook een border collie of toch een ander ras?

Groetjes, Margje

Yvonne

2 november 2008, 18:24

Hoi GJ
Welkom hier. Je zult het naar je zin hebben. Veel succes met je zoektocht.
ps. Ik ben het zo met je eens: Ik ben stapel op mijn honden, maar wel als HOND.
Yvonne

Sarah

2 november 2008, 19:44

Van harte welkom op het forum. Veel plezier hier en uiteraard zijn ook wij benieuwd naar de keuze.

Groetjes van ons

Esther

2 november 2008, 20:28

Hoi Gerrit-Jan,

Ook van ons (Lucky en Esther) een hartelijk welkom en veel plezier op dit forum.

Las dat je dus op zoek was naar een nieuwe hond, misschien heb je mijn topic (snuffelhoek) gelezen? Deze hond is echt dringend op zoek naar een nieuwe baas, waar die ook echt blijven kan.

Gr. Esther

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hallo" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^