Op zaterdag gaat Luna er altijd op uit met een meisje met een vestandelijke beperking. Luna is hier naar mijn idee heel geschikt voor en je ziet dat ze samen een klik hebben.
Afgelopen zaterdag was Luna in het water gesprongen en begon te huilen, ze kwam aan de kant, ging liggen en wilde even niet meer opstaan.
Thuis gekomen Luna's pootje nagekeken maar we konden niets vinden. Gisteren was er een klein rood puntje zichtbaar wat in slechts een paar uur uitgroeide tot een groot rood gezwel, het pootje was ook helemaal opgezwollen. Na nog een uur was het gezwel bijna zwart dus ik begon me nog meer zorgen te maken. Vanmorgen vroeg is het gezwel gebarsten, veel pus en bloed.
De DA is langsgekomen en noemde het een "tussenteen abcesl" iets wat regelmatig voorkomt, blijkbaar.
De wond is uitgepspoeld met betadine en verbonden, ook heeft Luna voor een week anti biotica.
Iemand eerder gehoord van dit soort gezwel? De DA zei dat ze niet dacht dat Luna in het water ergens ingetrapt was maar dat mogelijk het water het proces wel versnelt had. Dit klonk mij een beetje raar in de oren, beetje te toevallig lijkt me.
Luna is nu dus met recht een zielepoot!


Reageren