Welke ras is mijn hond ?

8 reacties

Masud

5 november 2009, 22:23

Hallo allemaal,

Ik heb nu sinds bijna een jaar een hond(je). Jaar geleden wou ik een Mechels herder, daar ben ik helemaal gek op. Dus ik opzoek via marktplaats naar een puppy. Na een paar dagen had ik eentje gevonden en meteen opgehaald. De boer waar ik hem bij kocht zei dat het een Mechels herder was. Ik heb zelf ook zijn moeder gezien en het was inderdaad een waak herder. Na 3/4 maanden viel het mij op dat hij niet meer zo hard groeide, hij werd steeds langer ipv hoger. Nu, bijna jaar later is het de leukste hondje geworden. Heel waakzaam en ook heeel veel grommen tijdens spelen, maar ook heel erg slim. Het vebaast me steeds opnieuw hoe snel hij dingen leert. Het is helaas geen pure herder maar gekruist. De vraag is...met wat?!

Ik heb een paar foto's geüpload, neem een kijkje, als je enig idee hebt mag je het me zeggen :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Welke ras is mijn hond ?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Veronique, Hugo, Jay-Dee & Mandygoedgekeurde fokker

6 november 2009, 09:33

Het is vrij moeilijk te zien, heb je ook foto's dat hij staat dan kunnen we zien hoe groot hij werkelijk is.


Maar als ik zo kijk is mijn eerste indruk, Jack Russell.
Omdat ze er wel uit ziet als een Mechelse Herder, maar dan op korte pootje.

Je zegt moeder was inderdaad een waak herder, wat bedoel je daar mee....
Waren er verder nog honden die daar toen rond liepen of was moeder hond de enige.

Groetjes Veronique

lorenzo

6 november 2009, 09:36 2 doggies

Ik denk ook een jack russel,appart beesie trouwens

HILL

6 november 2009, 10:06 2 doggies

boeren fox met mechelse herder.ziet er leuk uit ;-)

soraya

13 november 2009, 19:16

Mechelse herder met een Stafford.
Hij heeft een hele breede "lach".(net als een stafford)

Groetjes Soraya&Mila.

You know who

13 november 2009, 19:29

Ik denk dat het een herder x stafford is dus zoals Soraya ook zei :-D

Groetjes Natasja

Liesbeth/Skinny

13 november 2009, 19:59

zou het echt niet weten,heeft wel een ongelofelijke lange tong(of komt dit door de foto)


wel een heeeeele mooie hond



gr liesbeth

Marianne v. B.

13 november 2009, 21:37

Most ook gelijk aan een stafford denken, maar óók aan een corgi. Misschien is de vader een kruising stafford/corgi.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Welke ras is mijn hond ?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^