Mijn hond geven wij weleens worstjes
wat je wij op de boterham doen
hij eet het graag maar is dit ongezond ?
Mijn hond geven wij weleens worstjes
wat je wij op de boterham doen
hij eet het graag maar is dit ongezond ?
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Is dit gezond ?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Wat voor worstjes zijn het wat zit er in??
Als het maar geen varkensvlees is, daar kan je hond erg ziek van worden!
Lijkt te zout en ook te vet voor je hond.
Je hebt toch ook van die hondenworsten?
Groetjes, Bernadette.
ik weet niet of dat varkensvlees is
Hondenworsten eet die niet (is een hele slechte eter)
Zijn het knakworstjes, leverworst, gelderse worst?
Dan kun je bij ingredienten even kijken welk soort vlees het is. Varkensvlees i heel gevaarlijk omdat een varken de ziekte van Aujesky met zich mee kan dragen.
Dat gelt wel alleen voor rauw varkensvlees..
Is dat zo? Volgens mij al varkensvlees tenzij het gerookt is.
Oke bedankt voor de tip.
nu kan ik het niet zien of het varkensvlees is.
Maar ik let wel op in de winkel 
Inderdaad heb het ff opgezocht. Er staat dat het in rauw varkensvlees zit, maar het beste is helemaal geen varkensvlees/
hoi mijn hond is 42 dagen drachtig en nu zag ik vanvond dat er een beetje slijm uit de vulva kwam was een klein beetje licht groen is dat wel normaal of moet ik daarvoor de da bellen??
is voor haar de eerste nest
ik hoor het wel of het kwaad kan ja of nee
Is wel een HEEL ander onderwerp dan eten Yvonne, niet zo smakelijk!!!
Hihi Yvonne, deze vraag staat ook bij andere topics?
Ik zou een eigen topic aaanmaken onder 'fokken'Hier kijken mensen die bijv. iets over voeding willen weten.
Sanne, onze Ros krijgt af en toe ook wel eens een worstje, vind ie heerlijk!!!
ze zeggen wel eens dat het eigenlijk niet zo gezond is, maar ja voor ons is ook niet alles gezond, toch.......
Ze zeggen weleens, je zorgt beter voor de hond dan voor jezelf.
Onze hond vind het ook heerlijk 
Ja Maartje, en had me zelf ook voor genomen dat Ros niets van de tafel kreeg, maar iedere keer kijkt ie me met die lieve onschuldige bruine oogjes aan en dan kan ik m echt niet iedere keer weigeren, ben ik nu een slechte mom Maartje ???
Maar goed Ros vind me de allerliefste
das toch het belangrijkste....
Ik kan niet tegen de oogjes van Skip
Zie het zo al, die kun je ook niet weigeren
He Marian, neee tuurlijk ben je niet slecht bezig joh!
Ik bedoel alleen dat we bij de hond vaak opletten dat we alleen goede dingen geven en dat we bij onszelf dat vaak veel minder doen.
Maar ja, hier krijgt Mila ook als ik tussen de middag een boterhammetje eet een eigen boterham hoor, en soms een stukje kaas
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Is dit gezond ?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.