gewoon blij

8 reacties

r en s

5 november 2009, 16:09

Ik liep net snowy uit te laten en toen voelde ik me gewoon blij. Blij dat het goed gaat en dat ik nu op 3 uur plasschema zit met snowy, blij dat ik volgehouden heb. Blij met alle hulp die ik heb gekregen, van jullie, van de dierenartsassistente, van de hondenvereniging en van anderen. Anders had ik het niet volgehouden met Snowy en had ik net niet zo blij buiten kunnen lopen.
Dit blije gevoel wilde ik even delen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "gewoon blij" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

You know who

5 november 2009, 16:10

Ik ben heel blij voor je dat het steeds beter gaat! :-D En ja de aanhouder wint {Meestal dan in sommige gevallen ook niet}

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

5 november 2009, 16:17

Nou ik ben blij dat je deze topic opent! Hardstikke fijn dat het zo goed gaat! Ik weet hoe je je voelt. Toen ik Bodhi net had en hij zo happerig was, zat ik soms ook met m'n handen in het haard... Maar dan ineens (met hard werken), gaat het beter. Heerlijk gevoel is dat he!! :-)

-Iris & Tommy-

5 november 2009, 16:20

wat fijn dat hets teets beter gaat :-D

weg

5 november 2009, 16:31

Als je blij word van je hond is de band top dan geniet
je voor tien en dat kan iedereen aan je zien :-)

succes met je lieve kleine kruimel

mag en bruco

Doggywoman

5 november 2009, 16:36

Fijn dat je zoveel hulp heb gehad. En ook lief dat je de mensen die je geholpen hebben zo complimenteert! Schouderklopje van mij aan jou! ;-)

Groetjes,
Saskia

Hessie

5 november 2009, 16:36

Fijn om te horen dat het goed gaat...ga zo door!!!! :-D

Marianne v. B.

5 november 2009, 17:08

Hartstikke fijn dat het zo goed gaat.
Compliment voor je doorzettingsvermogen! :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "gewoon blij" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^