Goede Dierenarts.

7 reacties

roos

4 november 2009, 20:07

Hee lieve iedereen.. :-); ;-)

Ik heb een probleem.. kynai heeft een klein bijtwondje bij zijn lip .. en ik wil een goedde dierenarts bellen in de buurt aangezien wij zelf geen goedde dierenarts hebben! x roos

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Goede Dierenarts." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

4 november 2009, 20:56

Ik zou niet weten welke goed is in de buurt. Ik zou gewoon een andere proberen, kijken of die bevalt.

Veronique & Spike

4 november 2009, 21:11

Misschien handig om er even bij te zetten waar je woont.. :-D

weg

4 november 2009, 21:18

Hoe erg is het bijtwondje,en wanner is het gebeurd,zo
een wondje is met 2 dagen helemaal weg,bij de bek en
er in geneest een gezonden hond erg rao,je kan het ff
ontsmetten,dan is het schoon,maar meestal is dat niet
een nodig,smeer der wat uiercream op of calendula
cream,zorg dat je die laatste in huis hebt wonder
middel,top echt waar

Nienke & de roedelgoedgekeurde fokker

4 november 2009, 21:22 2 doggies

Dat wondje is denk ik niet zo'n probleem, dat zal wel weggaan met een beetje goede verzorging zoals hierboven omschreven wordt, maar je moet wel zorgen dat je een goede dierenarts hebt als het wél echt nodig is. En ook een dierenarts die bekend is met de narcosegevoeligheid van samojeden. Overleg dat altijd eerst met jullie dierenarts, of hij ermee bekend is. Is hij er niet bekend mee, haalt hij zijn schouders erover op omdat de samojeed nog steeds niet op de zwarte lijst staat van honden met narcosegevoeligheid, zoek dan een andere. Een dierenarts die dat niet serieus neemt, kan het leven van je sam kosten.

Je woont in Elburg geloof ik? Ik weet daar geen dierenarts, ik weet wel dat mijn zwager uit Lelystad al jaren in Dronten met zijn honden naar de dierenarts gaat, omdat hij die erg goed vindt. (maar daar zullen er ook wel meer zitten, dus welke het is weet ik niet.)

Me en Diva en May lee

5 november 2009, 18:57

Hoi,

Als het klopt dat je in Elburg woont, weet ik een hele goede dierenart in Wezep hij is niet duur en zal je nooit extra op kosten jagen als het niet nodig is. Stuur me anders even een pb dan zal ik je de gegevens sturen.

Liefs Angela en de meiden

Annet

6 november 2009, 08:00

Een goede geschikte DA vinden kan erg lastig zijn weet ik dus alles van, sterkte met het vinden ervan.
De DA van Angela klinkt heel goed. Zo'n eentje zou ik ook willen hier.

Me en Diva en May lee

8 november 2009, 16:12

Hey Roos,

Ik was benieuwd of je nog een goede DA hebt gevonden had je ook mijn PB gekregen?

Liefs Angela en de meiden

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Goede Dierenarts." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^