hallo,
ik hoop dat het hier goed staat, vond het nergens anders tussen passen.
Ik heb eventjes een vraagje voor de mensen die show lopen en al enige ervaring hebben. Mijn reu (leonberger) is enorm lui. Dus ik moet al goed trekken voor hij in actie schiet in de ring. Nuja dat probeer ik te helpen met lokken en enthousiasme dus dat lukt nog een beetje. Maar wanneer ie dan in gang schiet is hij net een konijn! sorry ik weet dat dit een term heeft maar sla me dood
kan me die niet herinneren. Hij verzet gewoon zijn 2 achterpoten gelijk naar voren en zo huppelt ie dan verder..
Heeft iemand tips hoe ik dit kan 'verbeteren' volgens de dierenarts is het gewoon iets dat hij zichzelf heeft aangeleerd, vind hij dat plezant om te doen..
Nou vind het zelf helemaal niet erg hoor, maar vind het jammer dat hij daardoor slechter bekeurt wordt. Keurmeesters komen tegen mij zeggen dat ze minder goede honden moeten laten winnen omdat hij niet netjes loopt.. Dat vind ik dan natuurlijk wel jammer!
Alvast bedankt voor alle tips:
ps geen showtraining dit helpt niet echt.. Daar concentreren ze zich enkel op het staan en het netjes bij jou lopen (vind ik toch)


Reageren








ben benieuwd hoe hij met de 'balkjes' zal omgaan 
