Formaat nachthook

9 reacties

Landseer ect

25 januari 2014, 18:14

" 
Op internet lees je op de ene site dat je een wat kleinere moet nemen, op de andere staat weer dat een grotere maat beter is.. "
Cakir



.En weer op een ander forum kom je er opeens achter dat 95% van de leden van het forum zijn honden binnen houdt.

Maar, waar zit je dan over te twijfelen....eigenlijk.
Hoe groot moet een hok zijn.?
Onze grote kruising sliep opgerold in een veel te kleine mand.

Maar ik denk dat de hond zich in ieder geval moet kunnen uit rekken in het hok.
Dus die 150, lijkt me geen overbodige luxe voor een herder.

Cakir schreef het onderwerp

25 januari 2014, 18:37

Twijfel over de juiste formaat idd..

s@nt@

gewijzigd 25 januari 2014, 23:43

Wat is de maat van het huidige hok?
Dat kun je toch aanhouden?

Liever te groot dan te klein als het moet.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

gewijzigd 26 januari 2014, 06:57 3 doggies

een buitenkennel, nachtplaats, zorg voor een tochtvrij onderkomen, de nachtplek moet tochtvrij zijn, en ook dat er geen regen in kan komen, dubbelwandig. en het liefst van de grond. op een vlonder.

hier heb ik een iglo, wat dubbelwandig is, kan een deur voor, met luchtruimte , het is hier voor de fun, voor de rest niet.

je kan op internet kijken voor een igloo wat ook een nachtruimte heeft, ze zijn meestal van kunststof en dubbelwandig.

Wendy

26 januari 2014, 12:32 3 doggies

Je hond moet er rechtop in kunnen staan, en languit liggen. En gezien het ras een ingang waar hij niet voor hoeft te bukken. En dan ga ik er vanuit dat hij niet in het nachthok ingesloten wordt.

Cakir schreef het onderwerp

27 januari 2014, 02:50

" een buitenkennel, nachtplaats, zorg voor een tochtvrij onderkomen, de nachtplek moet tochtvrij zijn, en ook dat er geen regen in kan komen, dubbelwandig. en het liefst van de grond. op een vlonder.

hier heb ik een iglo, wat dubbelwandig is, kan een deur voor, met luchtruimte , het is hier voor de fun, voor de rest niet.

je kan op internet kijken voor een igloo wat ook een nachtruimte heeft, ze zijn meestal van kunststof en dubbelwandig.  

Bedankt voor de reacties..

Bedoel je soms zoeiets? http://www.intramarkt.be/honden_igloo.html

Heb je eventueel een andere link voor me? "


.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

gewijzigd 27 januari 2014, 11:30

kijk hier maar eens..

Dogloo indigo hondenhok( gratis verzendkosten) koop nu! - De ...



https://de-welpenhoeve.nl/dogloo-indigo-hondenhok-gratis-verzendkost...?




Dogloo indigo hondenhok leveren wij u zonder verzendkosten. De Welpenhoeve levert alles voor uw dier, bij ons koopt u alle producten voor uw huisdieren ...

op internet , en onder deze link staan afbeeldingen van dogloos, super voor je hond.

kay

27 januari 2014, 12:02

Een te groot nachthok is niet goed!.
De hond moet dmv hun eigen lichaamswarmte het hok warm maken, hoe groter de ruimte hoe langer dit duurt en hoe moeilijker dit gaat!.

Een geisoleerd nachthok houd evt warmte binnen en kou buiten, maar dan moet de hond het hok wel warm kunnen krijgen.

Zou naar de schofthoogte van de hond kijken en hier in de ligruimte misschien net 5 á 10cm boven gaan zitten. De hoogte zorgen dat de hond er rechtop in kan staan. Zijn maar weinig honden die languit gaan liggen in het hok, warmte krijgen ze door zich op te rollen, met languit liggen worden bepaalde delen van een hond te koud dus vrijwel niet dat ze daarvoor kiezen.

Dit is mijn ervaring met mijn honden hier, de hokken zijn zo groot dat ze er goed in passen maar weer zo klein dat ze hem zelf lekker warm kunnen krijgen.

^