Haring

7 reacties

Floor, Bouncer & Tank

19 januari 2014, 15:43

Ik weet niet of ik het hier neer moet zetten of beter in vraag en aanbod, maar ik heb 2 kilo haring (-3 haringen) en een hond die weigerd het te eten. Ik heb zelf een haring in hele kleine stukjes gesneden en door de rest van zijn eten geroerd, maar dan wordt eerst zorgvuldig de haring eruit gevist met lange tanden, op mijn kleed gedeponeerd en plat gestampd. Ik ben ook nog een paar stukken haring kwijt die meneer ergens "verstopt" heeft. Dus meneer heeft zijn punt gemaakt en hoeft geen haring meer te eten.

Dus misschien iemand hier die ik blij kan maken met 2 kilo haring, op te halen in Den Haag.

Noëlla en ~Ioki~

19 januari 2014, 15:57 3 doggies

Hihihi, zoek maar vlug de verborgen stukjes want dit gaat stinken !! Misschien eet hij het dan liever O-)

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

19 januari 2014, 16:00 3 doggies

heerlijk, jammer dat je zo ver weg woont, had ze graag gehad. voor mijn bengel. ze is er dol op. wij gaan vaak een harinkje halen bij de visboer, okee is gepekeld, maar zo af en toe niet erg.

haring voor er iemand reageerd, hahaha is altijd gepekeld maar voor een keer, heeeeeeeerlijk.

en ik moet wel lachen , als er ergens maar een stukje verstopt is, je huis ruikt zalig. O-) O-)

Floor, Bouncer & Tank schreef het onderwerp

19 januari 2014, 16:00

Denk het, hij kwam vandaag een verrotte vis tegen en daar heeft hij heerlijk door heen gerolt misschien hoopt hij daar op!

Noëlla en ~Ioki~

19 januari 2014, 16:09 3 doggies

" Denk het, hij kwam vandaag een verrotte vis tegen en daar heeft hij heerlijk door heen gerolt misschien hoopt hij daar op! "


.Hahahaha zie je, laat de haring lekker rotten O-) O-)

Floor, Bouncer & Tank schreef het onderwerp

19 januari 2014, 16:11

HA heb net weer een kop gevonden, die had hij aan de krabpaal van de katten geplakt. Nu mis ik als ik goed gepuzzeld heb alleen nog een staart :-)

Noëlla en ~Ioki~

19 januari 2014, 16:14 3 doggies

" HA heb net weer een kop gevonden, die had hij aan de krabpaal van de katten geplakt. Nu mis ik als ik goed gepuzzeld heb alleen nog een staart :-) "

Hahahahaha zoeken lieverd en anders morgen op de geur afgaan hihiO-)
.

hihi, maar wat ik niet begrijp, snap, hahahaha

die poezen, ik ga er van stotteren, hahahahaha eten die geen haring op ? ik heb wel eens poezen van de buren over de vloer, in de tuin, en als er vis is van bamse, dan staan ze op een afstand te gluren wanneer ze zich er op kunnen storten als bamse een poot ervan afhaal. hahahahah

wat heb jij voor poezen ? :-D O-)

Geef ook jouw reactie

Wat denk jij ervan?

Al lid? Log in · Huisregels

^