Zo hond, zo kat

23 reacties
Franse Bulldog Alles over de Franse BulldogKarakter, verzorging en wat baasjes van het ras vinden

celine

18 januari 2014, 18:03

Hoi,
 
Wij hebben een sphynx (een naaktkat) en sinds een goede week ook een franse bulldog pup.
De eerste kennismaking verliep wat eng. Skully (de kat) sprong direct op hem wat Rhon nog al tamelijk eng vond!
 
Enkele dagen later lagen ze al samen te spelen, nu gaan ze ook al samen slapen  ;-) 
echt super om die 2 bezig te zien en levert wat leuke beelden op :-)

Eerste speelbeurt










Spelen ?



Daar gaan we weer ;-)


En dan eindelijk even gezellig wat slapen :-)




Vele groetjes Rhon

Pumba

18 januari 2014, 18:09

Wat een schatten zeg ;-)

Noah & Wolfje

18 januari 2014, 18:10

Wat ongelofelijk schattig ;-)

M & J

18 januari 2014, 18:40

Wat een super lief gezicht! ;-)

Hier heeft het een jaar geduurd voor kat dacht, ach die hond is best leuk. ;-)

Noëlla en ~Ioki~

18 januari 2014, 19:51

Wat lief !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Een naaktkat is heel lief en een frans bulletje ook; kan enkel maar fantastisch zijn en blijven, wat een schatjes hihi, heb er van genoten ;-)

petitebijou

18 januari 2014, 22:36

Wat ontzettend schattig!

Nantastic!© Casa di Coontastic speciaal aangestelde fokker

19 januari 2014, 11:23

Altijd leuk honden en katten die vriendjes zijn...

Ik geniet er hier ook elke dag weer van...

Hier 4 honden en 3 katten (vanaf volgende week 4) en gaan allemaal in harmonie met elkaar, spelen samen en slapen inderdaad ook samen... Foto's maken blijft leuk en geeft inderdaad vertederende plaatjes..













Sofie & Senna

19 januari 2014, 13:05

Heel leuk dat ja kat het zo goed doet met de hond! Was jullie kat al honden gewoon?
Hier zou er hopelikk deze zomer een pupje komen bij onze kat fie dan 3 jaar oud wordt en ik hoop dat ik dan ook zo'n foto's zal kunnen maken.

celine schreef het onderwerp

19 januari 2014, 13:47

Onze kat was geen honden gewoon. Ik woon thuis met m'n mama maar is zoals een kangoeroewoning. Zij leeft dus met haar hondjes beneden en ik met m'n hond en katje boven.
De honden van mijn mama kwamen nooit overeen met katten ze durfde zelfs bijten naar katten.
voor mijn pup er was had ik skully ( de kat) al eens mee naar beneden genomen en ging eigenlijk best wel goed, ze speelt ook met de chihuahua en de naakthond van m'n mama, de dalmatier laat de kat gewoon met rust, ze kan er ook bij slapen wat ze bij andere katten nooit gedaan zou hebben.. Is ook onze eerste naakt kat.

Rhon en skully hebben zelf een kamer, deze was al van skully en is rhon  bijgekomen, skully was in het begin wel wat wild om te kijken wie of wat er precies op haar domeintje kwam ;-) 
maar is nu helemaal hun kamer :-) wel slaapt de kat en de bench en de pup onderaan haar krabpaal :-D

Rana & Koji

19 januari 2014, 14:01

Wat lief en leeeeeeeuk! ;-)

Sofie & Senna

19 januari 2014, 22:18

Leuk dat je kat er zo goed mee om kan. Ik heb al een hoo gelezen en we gaan eeer zeker voor zorgen dat de kat een plekje krijgt waat ze mooi overzicht heeft en rust waar de hond niet bijkan.
Bij ons zijn er wel eens hondjes op bezoek geweest en dan was ze wel nieuwsgierig, maar ze waren er nooit lang genoeg om te zien of ze echt toenadering zoekt.
Met een puppy heb je in elk geval ook al min of meer dezelfde grootte als de hondjes die hier thus zijn geweest, maar het zal toch afwachten worden.

Anoniem (gast)

30 augustus 2017, 11:41

Op 31 augustus hebben wij ook een sphynx en Franse bulldog joepie om te zien dat ze zo goed overeen komen hopelijk ook bij ons 

Nadine

30 augustus 2017, 12:18

Leuk dat ze samen spelen en slapen mooi foto 's 

JM

gewijzigd 30 augustus 2017, 19:07

Als  ik een foto kon plaatsen toonde ik de relatie Maine Coon (10 Kg) en chow.Toen het een kitten was ging hij zelfs in het eten van de hond zitten die volop schrokte. De chow ging lief opzij en wachtte tot het deugnietje zijn buik vol had.

Suzanne en Luca

30 augustus 2017, 13:07

Wat super lief!

Zowel katten als honden, hebben behoefte aan een maatje.

Jou Bull en Sphynx hebben elkaar gevonden, heel erg mooi! 

Anny en Lance

30 augustus 2017, 13:46

Maar liefde is voor alle eeuwen Hetty 

^