webshop

6 reacties

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "webshop" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Sanne & Bo

3 november 2009, 17:05

www.witjesverzendhuis.nl

Die schijnt de goedkoopste te zijn..
Willen wij er ook een voor Bootje bestellen als ze wat groter is :-)

soraya

3 november 2009, 17:09

Bij de witjes verzend huis heb ik een mand besteld,alles in goede staat ontvangen.

Nu net bij de hondenwebshop een mand en kussen besteld,alles in goede staat ontvangen,maar ze hebben er 2 weken over gedaan,omdat de herfst vakantie er aan kwam(13 okt besteld en betaald en afgelopen vrijdag pas ontvangen..)Ja ja.Maar hier vond ik het het voordeligst.En het is een goede stevige mand.

Groetjes Soraya&Mila.

soraya

3 november 2009, 17:10

Oh en ik had zelf nog eerst geinformeerd bij mijn dierenwinkel,maar die was VEEL duurder omdat ze een MERK mand hadden....Deze die ik nu heb is echt een goede harde mand(kunstof)niks mis mee.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "webshop" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^